Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03967
Вирощування конопель в гроубоксі для цього штаму категорично неприйнятне. Бажано мати певну кількість досвіду для культивування даного сорту.
Показать все Свернуть

Passion #1 feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Висота рослини:
висока
Культивація:
Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
так
Ефект:
поступово розслабляючий і медитативний, без передозу
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
832 грн.

Описание Passion #1 feminised Dutch Passion Seeds

Виключно аутдорний сорт, існуючий на ринку комерційної марихуани ще з сімдесятих років минулого століття. В асортименті сідбанка Dutch Passion він вважається одним з головних старожилів. Стрейн був народжений в сонячній Каліфорнії в епоху хіпі і він до цих пір визначається, як найпотужніший сорт конопель, призначений виключно для вуличного вирощування. Генетичне походження заплутано і все, що відомо про його батьків, це індічний і сатівний фенотип.

Загальні характеристики конопель Passion # 1

Цьому фотоперіодному сорту достатньо всього шести тижнів, щоб повністю пройти фазу цвітіння. Для аутдору харвест настає приблизно у вересні. При правильному догляді один кущ дає до 750 грам марихуани. З урахуванням висоти рослин близько двох метрів, а в окремих випадках і більше трьох, подібний врожай виглядає цілком закономірним. Готовий до вживання канабіс може похвалитися часткою тетрагідроканнабінола на рівні 20%.

Вирощування конопель Passion # 1

Фемінізовані насіння конопель можуть на стадії прокльовування перебувати в приміщенні. Але коли мова заходить безпосередньо про гровінг, паростки неодмінно слід перемістити в теплицю або на грядку. Вирощування конопель в гроубоксі для цього штаму категорично неприйнятне. Бажано мати певну кількість досвіду для культивування даного сорту. Звертаємо вашу увагу, що під час проведення прищіпки, видаляйте виключно листя великих розмірів, так як концентрація смол і активних речовин в маленьких найбільш висока.

Медичне застосування конопель Passion # 1

Домінування індіки говорить про користь канабісу в ситуаціях, коли пацієнта необхідно розслабити і заспокоїти, вирішити проблему больових відчуттів і викликати у нього бажання сну.

Запах, аромат і ефект конопель Passion # 1

В ароматі ви не знайдете чогось надприродного. Класичний запах марихуани з легкими нотками чи лимона, то чи апельсина. Смак марихуани більш цитрусовий, м'який і неймовірно приємний. Ефект поступово розслабляючий і медитативний, без передозу. Чим більше зробите затяжок, тим сильніше вас розслабить.