Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1654
Тугі і важкі суцвіття до кінця життєвого циклу рослини потребують підпорок або підв'язки.
Показать все Свернуть

Pakistan Valley feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
високе
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Hindu Kush
Тип:
Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
моментально відправить свідомість курця в гавань умиротворення в супроводі з почуттям невагомості і польоту
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Pakistan Valley feminised Ganja Seeds

Фемінізований Pakistan Valley - відмінний індічний гібрид від селекціонерів Ganja Seeds. Живучі сходи захоплять стрімким зростом і широким темно-зеленим листям, а через 30-35 днів перетворяться в пухнасті рослини з безліччю зав'язей шишок. Тугі і важкі суцвіття до кінця життєвого циклу рослини потребують підпорок або підв'язки. Стрейн відрізняється високим вмістом КБД в смолі і високо цінується в медичних колах за болезаспокійливі властивості.

Висота рослин досягає 100-120 сантиметрів в індорі і до 180 сантиметрів в аутдорі. Під час росту плантація виділяє землистий аромат з домішком тропічних фруктів. Цвітіння триває всього 7-8 тижнів.

Походження конопель Pakistan Valley

Фемінізована версія Pakistan Valley виведена брідерами Ganja Seeds на основі оригінальної індічної генетики добірних фенотипів родом з підніжжя гір Гіндукуш. Рівень ТГК досягає 22%, що наділяє стрейн правом "посадити на диван" навіть найвибагливішого цінителя селекційних сортів марихуани.

Особливості вирощування конопель Pakistan Valley

Фемінізований сорт конопель Pakistan Valley відмінно підходить для висадки у відкритий грунт, домашній гроурум або теплицю. Рослини стійко переносять спеку і не стресують при переливах і перегодовуванні, проте в домашньому гроубоксі рекомендується приділити особливу увагу рівню вологості. Сто відсоткова індіка може легко підхопити цвіль, якщо вологість буде перевищувати допустиму норму.

Податливість і гнучка структура куща дозволяє застосовувати техніку LST і SCROG. З одного квадратного метра знімають до 650 грам ароматних сухих суцвіть або до 500 грам в аутдорі з одного куща.

Заповзятливий садівник може збільшити врожайність своєї плантації, застосувавши техніку SoG. Клонування материнської рослини дозволяє максимально задіяти наявну площу і скоротити час культивації, адже вкорінені клони відразу поміщають в режим цвітіння.

Рекомендоване освітлення - 400-1000 Ват Днат. Горщики для вирощування - 8-12 літрів. В якості поживної основи використовують збагачений мікроелементами грунт, змішаний з кокосовим волокном і крупним перлітом.

Смак і ефект конопель Pakistan Valley

Чудовий аромат тропічних фруктів і легкої ментолової свіжості виділяють проліковані сухі суцвіття сорту Pakistan Valley feminised. Солодкуватий дим залишить чудовий присмак і моментально відправить свідомість курця в гавань умиротворення в супроводі з почуттям невагомості і польоту. Тіло наллється солодкою знемогою, а думки припинять метушливий біг.

Медичні характеристики конопель Pakistan Valley

Лікувальний потенціал штаму дає можливість застосовувати екстракти і шишки для усунення наслідків стресу, нормалізації сну, стимуляції апетиту, а також в якості сильнодіючого болезаспокійливого засобу при мігрені і в критичні дні.