Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07244
Сорт Pablo Escobar feminised - марихуана з яскраво вираженим сатівним ефектом від вживання.
Показать все Свернуть

Pablo Escobar feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Тип:
Sativa
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
висока
Культивація:
Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
забезпечує швидкий тонізуючий ефект
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.
60 грн.

Описание Pablo Escobar feminised Ganja Seeds

Сорт Pablo Escobar feminised - марихуана з яскраво вираженим сатівним ефектом від вживання. У неї яскравий багатогранний смак з нотками стиглих фруктів. Цей сорт марихуани цінується за невибагливість і можливість вирощування як на відкритих ділянках, так і в домашніх умовах. Насіння Pablo Escobar feminised можна придбати в нашому інтернет-магазині. Посівний матеріал упакований в фірмові пакети, що підтверджують якість.

Походження сорту і його особливості конопель Pablo Escobar

Історична батьківщина сорту - Колумбія. Саме там в горах Санта-Марія, відомих родючими грунтами, рослина зустрічається в дикорослому вигляді. У культурі його вирощують любителі сатіви по всьому світу. Робота селекціонерів полягала не в виведенні гібрида з новими властивостями, а в стабілізації вихідних якостей дикорослих кущів.

Pablo Escobar feminised - високорослий сорт. Висота дорослих кущів досягає двох метрів. Центральні стебла міцні, бічні гілки густі. Період цвітіння становить 71 день. Бутони великі, смолисті, покриті характерним білим нальотом. Урожай дозріває пізно. При вирощуванні індор харвест починають в кінці жовтня. З квадратного метра можна отримати до 700 грам сухих шишок.

Агротехніка конопель Pablo Escobar

Pablo Escobar feminised - невибагливий сорт, який потребує лише базових умов. Рослинам достатньо своєчасного поливу, інтенсивного освітлення і збалансованого грунту. Кущі цього колумбійського сорту славляться міцним імунітетом, але при вирощуванні в приміщенні не виключене ураження пліснявими грибками і гниття рослин через надлишок вологості. Важливо організувати своєчасне провітрювання або встановити вентиляційну систему.

Застосування в медицині конопель Pablo Escobar

Pablo Escobar feminised, як і інші сорти з переважанням сатіви, використовується в якості протисудомного і знеболюючого засобу. Марихуана бадьорить, насичує енергією, застосовується при лікуванні психічних розладів, що супроводжуються пригніченим настроєм, занепадом сил.

Смакові якості конопель Pablo Escobar

Pablo Escobar feminised - сорт з високим вмістом тетрагідроканнабінолу. Частка ТГК перевищує 25%. Смак яскравий, насичений, багатогранний. Цінителі відзначають в ньому відтінки цитрусових і пікантні акценти. Генотип сорту змішаний, але на 90% представлений сатівою, що забезпечує швидкий тонізуючий ефект. Вживати таку марихуану бажано в денний час.

Переваги сортуконопель Pablo Escobar

Особливості сорту Pablo Escobar feminised:

  • міцний імунітет;
  • стійкість до шкідників;
  • можливість вирощування в домашніх гроубоксах, оранжереях, на відкритому просторі;
  • яскравий пікантний смак;
  • тонізуючий ефект з перших затяжок.