Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03958
Фемінізовані насіння конопель даного стрейна швидко прокльовується, а під час формування суцвіть, вже зміцнілі паростки, можуть триразово збільшувати загальну корисну масу.
Показать все Свернуть

Outlaw Amnesia feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Amnesia x Super Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
діє миттєво, ошелешуючи своєю міццю
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
665 грн.

Описание Outlaw Amnesia feminised Dutch Passion Seeds

Гібрид з домінуючою сатівою Аутлоу Амнезія був виведений селекціонерами банку насіння Dutch Passion шляхом успішної реалізації кросу власного стрейну Amnesia з популярним Super Haze. Результат виявився настільки приголомшливим, що дана позиція надовго закріпилася в топі асортименту компанії, і ви до сих пір можете купити якісне насіння конопель Outlaw Amnesia прямо від виробника в нашому інтернет-магазині.

Загальні характеристики конопель Outlaw Amnesia

Близько дев'яти тижнів займає фаза цвітіння у даного гібрида в закритих приміщеннях, хоча для збільшення якості та кількості врожаю, експерти радять накинути ще пару-трійку тижнів. Рослини середньої висоти, за рахунок переважання в фенотипі сатіви, можуть приносити вражаючі врожаї, особливо це стосується гідропонних систем, де збір 500 грам марихуани з вмістом ТГК на рівні 20% буде цілком реальним. У аутдорі один кущ дає 600-800 грам, за умови, що ви докладете певних зусиль для комфортного розвитку рослин.

Вирощування конопель Outlaw Amnesia

Фемінізовані насіння конопель даного стрейна швидко прокльовуються, а під час формування суцвіть, вже зміцнілі паростки, можуть триразово збільшувати загальну корисну масу. За рослинами не важко доглядати навіть початківцям гроверам, а досвідченим буде цікаво реалізувати метод екранування SCROG. Це істотно збільшить шанси на отримання більш якісного врожаю, як по масі, так і вмісту активних речовин.

Медичне застосування конопель Outlaw Amnesia

З чим допоможе марихуана цього сорту? Депресія, головні болі і стресові піки - для всього перерахованого даний канабіс підійде як не можна краще.

Запах, аромат і ефект конопель Outlaw Amnesia

До класичного хейзового аромату додаються нотки цитруса і м'яка землистість. У смаку також присутній характерний присмак деревини. Канабіс Outlaw Amnesia діє миттєво, ошелешуючи своєю міццю. Поряд з приємним ейфорічним станом ви відчуєте прилив позитиву, а за ним не змусять себе чекати голод, розслаблення і поступовий відхід до сну.