Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1653
Сорт відноситься до лінійки високоврожайних і цінується гроверами, які вирощують канабіс в комерційних цілях. У генному «коктейлі» стрейна домінує сатіва.
Показать все Свернуть

Original Skunk feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Colombia
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Afghani x Acapulco Gold x Colombian Gold
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
ні
Особливості:
рослина має щільні шишки від світло-зеленого до золотого кольору з дуже високою врожайністю
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
викличе кілька ейфорійних припливів, що дарують трансцендентне переживання і нестримну радість
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Original Skunk feminised Ganja Seeds

Фемінізований Original Skunk - легендарний гібрид з багаторічною історією, відтворений селекціонерами Ganja Seeds. Рослини порадують швидким розвитком, і через 5 тижнів вегетативного росту перетворяться в шикарного вигляду кущі з величезною центральною колою і безліччю вкрай ароматних суцвіть із золотим відливом. Сорт відноситься до лінійки високоврожайних і цінується гроверами, які вирощують канабіс в комерційних цілях. У генному «коктейлі» стрейна домінує сатіва.

Висота рослин в індорі досягає 120-130 сантиметрів, а в умовах відкритого грунту рослини можуть витягнутися до 200 сантиметрів. Запах під час цвітіння - це те, до чого слід підготуватися заздалегідь. Ядерний сканковий аромат наповнений дизельними інтонаціями з відтінками лимона. Усунути цей потужний аромат допоможе вентиляція з вугільним фільтром. Цвітіння, як і належить сатіва-домінуючому гібриду триває 10-12 тижнів.

Походження конопель Original Skunk

Фемінізоване насіння конопель Original Skunk отримане шляхом схрещування оригінального Афгані, Акапулько Голд з колумбійською золотою Сатівою. Гібрид успадкував стійкий імунітет до цвілі і гнилі, а також високий психоактивний потенціал. Рівень ТГК досягає 16%.

Особливості вирощування конопель Original Skunk

Насіння конопель Original Skunk feminised стане прекрасним посадковим матеріалом для домашньої оранжереї, умов аутдору, а також дачної теплиці. Рослини добре гнуться і пристосовуються під техніку SCROG і LST. З одного квадратного метра знімають до 700 грам ароматних смолистих суцвіть або до 800 грам з однієї рослини в аутдорі.

Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат або від 200 Ватт ЕСЛ при культивації в маленьких шафках або системних блоках. Оптимальні горщики - 10-12 літрів і більше.

Техніка SOG допоможе гроверу істотно збільшити врожайність штаму. Клонування материнської рослини відкриває перед коноплярем нові горизонти гроверского мистецтва. Канабіс можна підтримувати на вегетативній стадії протягом декількох років, постійно маючи доступ до черенків улюбленого стрейна. Вкорінені клони відразу виставляють на цвітіння, що істотно заощаджує час і дозволяє максимально використовувати площу.

В якості добрив рекомендується органіка.

Смак і ефект конопель Original Skunk

Класичний аромат сканк з освіжаючим лимонним бризом очікує кожного поціновувача селекційного канабісу, який вирішив розламати проліковану шишку Original Skunk feminised. Терпкий, але насичений ароматами дим по черзі викличе кілька ейфорійних припливів, що дарують трансцендентне переживання і нестримну радість.

Медичні характеристики конопель Original Skunk

Терапевтичний потенціал культури дозволяє вживати сухі шишки для підвищення життєвого тонусу, відновлення сну, нормалізації апетиту, а також в якості високоефективного болезаспокійливого засобу при мігрені.