Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1652
Рослини не бояться різких перепадів температур, стійкі до шкідників і обдарують шикарним врожаєм смолистих ароматних шишок навіть недосвідченого садівника.
Показать все Свернуть

Orange Bud feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk genetics
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує незабутнє відчуття польоту і релаксації
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Orange Bud feminised Ganja Seeds

Чудовий гібрид Orange Bud feminised - хрест найвідоміших в світі стрейнів Сканк і Афгані. Паростки вражають своїм швидким розвитком і невибагливістю. Рослини не бояться різких перепадів температур, стійкі до шкідників і обдарують шикарним врожаєм смолистих ароматних шишок навіть недосвідченого садівника. Домінуюча індіка дає можливість рослинам формувати дуже важкі і пружні суцвіття, прикрашені мільйонами блискучих трихомок.

Висота рослин досягає 90 сантиметрів у закритому грунті, а в умовах аутдору верхівка куща може дотягнутися до позначки в 140 сантиметрів. Запах під час цвітіння сильний, як і належить гібриду з присутністю Сканк в генному «коктейлі». Цвітіння триває 7-9 тижнів. За три тижні до харвесту рекомендується підв'язати найперспективніші гілки або встановити підпірки, інакше вони можуть зламатися під вагою шишечной маси.

Відмінною особливістю стрейна є химерне помаранчеве забаввлення листя в кінці життєвого циклу плантації.

Походження конопель Orange Bud

Щоб отримати фемінізоване насіння конопель Orange Bud селекціонери Ganja Seeds схрестили оригінальний Afgani з добірним фенотипом Skunk. Рівень ТГК досягає 19%

Особливості вирощування конопель Orange Bud

Фемінізоване насіння конопель Orange Bud можуть бути висаджені як в домашньому гроуруме, так і в умовах відкритого грунту. Рослини не стресують при загинанні і підрізування, піддаються клонуванню, SCROG і LST. З одного квадратного метра можна зняти до 550 грам сухого продукту або до 300 грам з однієї рослини в аутдорі.

Оптимальний розмір горщиків - 10-12 літрів. Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат. На вулицю розсаду висаджують в заздалегідь підготовлені глибокі лунки, об'ємом від 15 літрів. Як субстрат використовують збагачену землю або суміш крупного перліту, кокосового волокна і торфу.

Вибір добрив - справа індивідуальна. Початківцям садівникам рекомендується використовувати в якості підгодівлі виключно органічні добавки у вигляді "компоту" настояного на компостній землі, біогумусі або кінському гної.

Смак і ефект конопель Orange Bud

Чудовий аромат гіркого шоколаду з відтінками благородних сканкових інтонацій закрутить голову будь-якому досвідченому цінителю селекційних сортів марихуани. Насичений маслами дим подарує незабутнє відчуття польоту і релаксації.

Медичні характеристики конопель Orange Bud

У медичних цілях культуру використовують як болезаспокійливий засіб, а також як панацею від безсоння, розладів психіки, нервоза і для усунення наслідків стресу.

У нашому магазині можна купити фемінізоване насіння конопель Orange Bud у фірмовій упаковці Ganja seeds.