Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03952
Догляд за рослинами простий, так що якщо ви початківець - сміливіше в бій. Сорт відмінно захищений від будь-яких хвороб і комах-шкідників, серйозно полегшуючи коноплярам гров.
Показать все Свернуть

Orange Bud feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний наплив енергії по всьому тілу і активізує мозкову діяльність, особливо її творчу складову
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
999 грн.

Описание Orange Bud feminised Dutch Passion Seeds

Це гібрид гордо тримає марку протягом майже сорока років, залишаючись одним з найпопулярніших в лінійці пропонованих продуктів не тільки нашого інтернет-магазину та банку насіння Dutch Passion. Фемінізовані насіння конопель сканкового походження були і залишаються в ціні. Особливо, якщо мова заходить про високоврожайні штами відмінної якості, яким і є Оранж Бад.

Загальні характеристики конопель Orange Bud

Висота кущів на піку зрілості в аутдорі може бути навіть більше двох метрів, в індорі істотно менше. Врожайність з таких ялинок буде в межах 400-600 грамів, а в індорі до 400 грамів з квадратного метра за рахунок великої кущистості. Частка ТГК в канабісі стабільна на рівні 16-18%. Цвітіння протікає по-різному, від семи до дев'яти тижнів.

Вирощування конопель Orange Bud

Нескладно здогадатися, що назва характеризує колір і смак конопель. Помаранчевий присутній на неймовірно смолистих шишках, які повністю покриваються апетитними волосками відповідного кольору. У цвітінні шишки конопель виділяють різкий запах, від якого бажано позбутися, скориставшись вугільними фільтрами.

Догляд за рослинами простий, так що якщо ви початківець - сміливіше в бій. Сорт відмінно захищений від будь-яких хвороб і комах-шкідників, серйозно полегшуючи коноплярам гров. Досвідченим гроверам рекомендуємо здійснювати вирощування конопель в теплиці або гроубоксі, для реалізації методу SOG, що дозволяє збільшити підсумкову кількість ганджі до непристойно великої.

Медичне застосування конопель Orange Bud

Марихуану Orange Bud вважають м'яким міорелаксантом, що дає можливість ефективного застосування її в якості анестетика і антистресу, засобом для боротьби з депресією і м'язовими спазмами.

Запах, аромат і ефект конопель Orange Bud

Сатівне домінування дає потужний наплив енергії по всьому тілу і активізує мозкову діяльність, особливо її творчу складову. Ейфорія поступово прийде на зміну розслабленню, але це станеться не скоро. Один з кращих «ранкових» сортів має солодкуватий смак з цитрусово-фруктовим букетом з освіжаючого лимона, солодкого апельсина і соковитого персика.