Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1651
Сходи сорту відрізняються спокійним і не вимогливим характером. Вони не стресують з будь-якого приводу і піддаються "ледачій культивації" в руках початківців-садівників.
Показать все Свернуть

Opium feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Unknown Hybrid
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
миттєво викличе потужний "стоун", а також подарує наркотичне сп'яніння з проблисками осяянь
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Opium feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Opium - прекрасний вибір, якщо гровер бажає виростити великий урожай шишок з вкрай психоактивним впливом. Своє ім'я штам отримав завдяки п'янкому, практично наркотичному ефекту. Рівень ТГК може досягати рекордних 28%. Сходи сорту відрізняються спокійним і не вимогливим характером. Вони не стресують з будь-якого приводу і піддаються "ледачій культивації" в руках початківців-садівників. У генному «коктейлі» сорту міститься рівна кількість індічних і сатівних генів, що гарантує добре збалансований ефект від вживання пролікованих суцвіть. У зовнішньому вигляді кущів більше виражена індіка.

Висота рослин досягає 110-130 сантиметрів в індорі. Під час росту плантація буде виділяти вершково-кремові аромати з легким фруктовим бризом. Цвітіння триває 10-12 тижнів.

Походження конопель Opium

Фемінізоване насіння конопель Opium - поєднання ямайської sativa та indica, родом з гір Афганістану. Суворий гірський клімат наділив гібрид неперевершеним імунітетом до цвілі і гнилі, а екваторіальна sativa нагородила його стійкістю до високих температур і прекрасними смакоароматичними характеристиками.

Особливості вирощування конопель Opium

Opium feminised ідеально оптимізований для умов закритого грунту, а також аутдору і дачної теплиці. Рослини піддаються SOG, LST і SCROG. Найбільших результатів врожайності можна домогтися, застосовуючи помірну кількість добрив, вирощуючи рослини в горщиках, об'ємом від 12 літрів. З одного квадратного метра можна зняти до 600 грам сухого продукту або до 280 грам з одного куща в аутдорі.

В якості поживної основи застосовують суміш перліту, кокосового волокна, збагаченої землі або торфу. Хороші результати культура демонструє на гідропоніці.

У відкритий грунт можна висаджувати Опіум feminised при усталеній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм. Бажано висаджувати штам не насінням, а добре укоріненою розсадою.

Смак і ефект конопель Opium

Вибухова хвиля тропічних фруктів і вершкового крему закрутить голову і полоскоче рецептори навіть найвибагливішого гурмана. Приємний на смак густий дим миттєво викличе потужний "стоун", а також подарує наркотичне сп'яніння з проблисками осяянь, трансцендентних переживань і неймовірних відкриттів. Підходить виключно для вечірнього вживання.

Медичні характеристики конопель Opium

Терапевтичний потенціал культури дозволяє застосовувати приготовані на її основі екстракти при бронхіальній астмі, глаукомі, психічних розладах, а також для зняття втоми, дратівливості і відновлення сну.

У магазині можна купити фемінізоване насіння конопель Опіум у фірмовій упаковці Ganja Seeds.