Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1650
OG Kush feminised посів особливе місце в серці кожного гровера і просто любителя «яскравих емоцій і відчуттів». Витончена структура сорту проявляється при будь-якому способі культивації. Генетично гібрид складається переважно з індіки з незначною кількістю сатіви.
Показать все Свернуть

OG Kush feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush, Thai
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Chemdawg x Lemon Thai x Hindu Kush
Тип:
Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
один з найбільш популярних лікувальних сортів
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
потужний, тривалий, стійкий, психотропний, нокаутуючий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание OG Kush feminised Ganja Seeds

OG Kush feminised посів особливе місце в серці кожного гровера і просто любителя «яскравих емоцій і відчуттів». Витончена структура сорту проявляється при будь-якому способі культивації. Генетично гібрид складається переважно з індіки з незначною кількістю сатіви.

Вирощуючи канабіс, гровер має шикарну можливість простежити, як з маленького насіння в процесі пророщування з'являється спочатку біленький корінець, потім міцний паросток, що перетворюється в процесі вегетативного росту в потужний кущ з широким і розлогим листям. На міцних гілках в період цвітіння утворюються важкі, щільні і смолисті шишки, які без сумніву припадуть до смаку всім і кожному.

Довідка! Відмінності індіки від сатіви полягає не тільки в ефекті, а й в щільності одержуваних при вирощуванні шишок. Індічні стрейни мають більш ущільнені і важкі суцвіття, а сатівні володіють більш пористою і пухнастою структурою.

Урожайність сорту завжди приводить коноплярів в захват. Громіздкі шишки дарують естетичну насолоду і чудовий «Кушевий» аромат в період цвітіння.

Забезпечивши рослину сприятливими умовами для зростання в теплиці або боксі, конопляр може зняти 500-550 грам сухих «алмазних» шишок з одного метра квадратного, а вирощуючи канабіс під відкритим небом, вага продукту складе від 150 до 250 грам з одного куща. Сорт часто перевищує заявлений виробником рівень ТГК в 20%, що наділяє коноплю по істині медичними властивостями.

Гроверу, який планує виростити такого «Кушевого бандита» вдома, слід завчасно подбати про розмір боксу, оскільки кущ виростає в умовах індора до 150 сантиметрів. Загини, прищипування, а також техніка «SCROG», що дозволяє контролювати розміри рослини, сприймаються каннабісом як сама собою зрозуміла і необхідна процедура.

Час на вегетативний період канабісу визначає кожен конопляр для себе самостійно, коли рослина досягла потрібних їй розмірів, режим освітлення перемикається на фазу цвітіння. Період цвітіння стрейна триває, як правило, протягом 55-65 днів.

Цікаво! Все фемінізовані сорти канабісу мають великий і шикарний плюс. Гровер здатний повністю проконтролювати як розмір куща, так і його врожайність. Утримуючи «жіночу» рослину на вегетативній стадії кілька років можна виростити справжнє дерево! По досягненню бажаного коноплярем розміру свого «чарівного деревця» конопляр знімає приголомшливий і рекордний урожай вбивчих шишок.

Ближче до завершення цвітіння необхідно в обов'язковому порядку подбати про гілки рослини, через масивні шишки вони запросто можуть надломитися, і весь урожай залишиться недозрілим. Саме завдяки своїм розмірам, відповідній врожайності, смаковим якостям і ефекту штам став улюбленцем на світовому ринку насіння і багаторазовим переможцем такого легендарного конкурсу канабісу як «Canabis Cup».

Родовід OG Kush

Генетика сорту складається з Pakistan Kush, Chemdawg і Lemon Thai. Створюючи такий прекрасний сорт як OG Kush feminised, брідерам вдалося наділити канабіс усіма найкращими якостями його прабатьків, що дозволяє вирощувати «вкусняшки» в будь-якому куточку земної кулі.

Особливості вирощування конопель OG Kush

Вирощуючи OG Kush feminised, гровер не зіткнеться з великими труднощами, якщо у нього є досвід в коноплярстві, а от новачкам буде важкувато впоратися з таким «розбійником». Регулярність поливу і потужне освітлення повинні бути надані каннабісу в повному обсязі. Культивуючи гібрид в умовах індора, домогтися повного розкриття потенціалу вийде в тому випадку, якщо висадити рослину в заздалегідь підготовлений поживний грунт, а також оснастивши бокс вентиляцією і обдувом.

Насіння завжди показує 100% схожість. Але перед висадкою у відкритий грунт, досвідчені коноплярі все ж рекомендують заздалегідь подбати і проростити насіння вдома. Для цього спочатку потрібно замочити «горіхи» в чистій воді на 12 годин, а потім розмістити їх між мокрими ватяними дисками на 2-3 дня. Дуже важливо простежити за ступенем зволоженості ватної основи, не можна допустити її висихання.

У природних умовах висота канабісу досягає 180 сантиметрів, а це значить, що висадити його на першу-ліпшу галявинку не вийде, потрібно підшукати більш віддалене від стежок і доріг місце.

Канабіс відмінно приймає добрива на органічній основі, за рахунок чого стрейн стає дуже затребуваним у гроверів, які бажають досягти успіху в культивації «органічної» марихуани.

Гідропоніка і аеропонна система допоможуть розкрити потенціал штаму і забезпечити відмінний урожай в закритих приміщеннях. Виростаючи в будь-якому типі грунту, рослина виявляє стресостійкість до «махінацій» гровера щодо корекцій його зросту і розмірів, а також безпроблемно піддається таким технікам як «SOG» і «SCROG».

Дозрівання такого «Фемогангстера» завершується до 55- 65 дня цвітіння. Вегетація сорту повинна проходити в світловому режимі 18/6, а цвітіння 12/12 годин на добу. Для збільшення розмірів куща можна «затягнути» період вегетації на необхідну кількість днів, чим довше вега - тим потужніша і густа рослина. Такий прийом допомагає гроверу зняти з рослини шишки помітно більшого розміру і ваги, ніж при звичайному режимі.

Вирощування конопель OG Kush вдома

Перше і основне завдання кожного гровера, який взявся вирощувати OG Kush feminised - це придбання боксу відповідного для цього «гіганта» розміру. Через властивий гібриду високий зріст, його бічні гілки можуть бути обмежені в просторі, що вплине на вагу врожаю. Розвинена коренева система вимагає ємності для зростання розміром від 15 літрів і більше.

Натрієві лампи високого тиску від 400 ват ідеально підійдуть для даного штаму. Професійні рослинники рекомендують використовувати світильники LED потужність яких не нижче 150 ват. Їх конструкція дає можливість встановлювати необхідний спектр світла для всіх періодів розвитку конопель.

Початківцям-коноплярам бажано утриматися від використання в якості субстрату кокогрунту. Такий грунт потребує постійного внесення добрив, а через недосвідченість може перестаратися і загубити канабіс.

Субстрат «Універсал», підходящий для всіх стрейнів, складається з наступних компонентів:

 • 1 \ 2 літра річкового піску;
 • 1 частина гумусу;
 • 3 частини кокосового грунту або торфу;
 • 1 \ 2 чашки доломітового вапняку;
 • 1 частина вермикуліту.

Якщо відсутня можливість знайти всі потрібні компоненти для субстрату, рослинникам рекомендується придбати готовий грунт в квітковому магазині. Грунт потрібно купувати з близькими один до одного показниками поживних мікроелементів (азот / фосфор / калій) в ідеалі вони повинні бути рівні показниками 20/20/20 або з мінімальною різницею в +/- 20-35%. Обов'язково потрібно проконтролювати кислотність грунту. Показник рН не повинен перевищувати рівня 6-6,5.

Разом із землею для повного комплекту можна купити вермикуліт або перліт (великий) в розрахунку 1 літр вермикуліту на 5 літрів грунту. Такий компонент не дасть субстрату збитися в «камінь» і дозволить повітрю вільно надходити в грунт і збагачувати киснем всю кореневу систему.

Довідка! Вермикуліт вагою в 100 грам вбирає 400 мл води.

Балуючи рослину органікою, гровер може змішати живильний «компот» з різних типів гною. Найоптимальнішим і перевіреним органічним добривом вважається кінський гранульований гній і гуано кажанів.

Застосовуючи в якості підгодівлі «хімію» треба бути дуже обережним і суворо слідувати інструкції, а краще буде злегка зменшити вказане на етикетці дозування. У випадку з хімічними добривами краще недолити, ніж перелити, оскільки надлишок приведе до захворювання канабісу.

Не можна сказати, що існує велика різниця врожайності у використанні органічних добрив або хімічних. Відмінності зводяться до 10-15% одержуваного продукту, але кількість не означає якість. Шишки, отримані із застосуванням екопідкормки, значно приємніші, їх аромат більш яскравий, а дим при курінні майже не відчутний.

Довідка! Добавки неорганічного походження дозволяють додати рослині додаткової стимуляції росту і зняти більш об'ємні і смолисті шишки. Але для того, щоб отриманий «стаф» в момент його вживання не перетворювався миттєво в попіл, настійно рекомендується зробити рясне «промивання» канабісу перед харвестом. З кожним роком все більше гроверів переходять на екоземлеробство і повністю відмовляються від добрива «хімією», тим самим значно покращують якість свого канабісу.

На початковій стадії розвитку рослині не потрібні будь-які добрива. У свіжеприготованому грунті є все необхідне для росту, тому полив слід здійснювати чистою і бажано відстояною водою.

Кущ любить провітрювання. У момент комплектації боксу необхідно враховувати даний факт і встановити вентилятор або кулер, який буде здійснювати постійний обдув листя, створюючи штучний «вітерець».

Канабіс в процесі росту виділяє приємний, але досить різкий запах. Для того щоб вберегти себе від можливих непорозумінь пов'язаних з розповсюдженням аромату, варто встановити в боксі фільтр на вугільній основі. Він поглине запах та не допустить його поширення далі, ніж за межі боксу. Якщо встановити фільтр не представляється можливим, то рекомендується хоча б мінімально усувати запах «глушилкою» або вдаватися до систематичного використання аромапаличок в тому місці, де росте штам.

Вирощування конопель OG Kush на вулиці

Перед тим як висадити OG Kush feminised в грунт під відкритим небом, його бажано проростити і дати підрости як мінімум до появи 4-6 листочка. Заздалегідь пророщене насіння в прискореному режимі вкорінюється в підготовленому вуличному грунті і починає набирати «оберти».

Гібриду слід забезпечити лунку обсягом не менше 20-25 літрів наповнену живильним субстратом. При наявному у гровера бажанні виростити «гіганта», то лунка повинна бути місткістю близько 50 літрів.

Вибираючи галявину для висадки, настійно рекомендується ретельно підібрати таке місце, яке ніхто не міг би помітити і тим більше потрапити до «схованки». Кущ виростає до двох метрів заввишки, а в сприятливих умовах і при достатньому сонячному світлі може досягти і 3-х метрів. Якщо серед чагарників канабіс не буде особливо виділятися своїм зростом, то аромат приверне увагу перехожого.

OG Kush feminised є представником сімейства індічних і потребує яскравого, теплого сонячного світла, тому галявина не повинна перебувати в тіні високих рослин, які своєю тінню будуть перешкоджати попаданню сонячних променів.

Середина квітня - початок травня найбільш підходящий час для висадки розсади в живильний грунт. Якщо в регіоні проживання гровера в цей час температура повітря вночі не буде стабільно триматися позначки +10 градусів за Цельсієм, то слід почекати ще кілька днів.

Не варто сподіватися і будувати плани на великий і потужний урожай, якщо гровер просто викопав яму на лісовій галявині і висадив в неї рослину. Сорт капризно відноситься до грунту і не сприймає такої недбалості. Субстрат для аутдору слід підготувати також ретельно, як і для тепличних умов, але при цьому є кілька тонкощів.

Найкращим варіантом на 20-ти літрову лунку стане субстрат, до складу якого входить:

 • 10 літрів придбаного в квітковому магазині грунту з відповідними показниками поживності. Можна застосувати торф або набрати землі з-під кропиви, яка росте в будь-якому лісі;
 • 2 літри річкового піску;
 • 4 літри кокосового волокна або вермикуліту;
 • 4 літри гумусу.

Всі складові частини перемішуються і поливаються рясно водою. Кілька днів грунт знаходиться в спокої і настоюється.

Довідка! Для додавання грунту «активності» коноплярів часто використовують «Байкал - М1» - це органічне добриво в основі якого молочнокислі бактерії.

Стрейн відрізняється стрімким зростанням, а значить, полив конопель повинен здійснюватися часто і регулярно, як мінімум 1-2 рази в тиждень. Якщо немає можливості забезпечити такий полив, гровер може використати гідрогель. Він вбирає в себе вологу і віддає її каннабісу саме в той момент, коли це необхідно. У комплексі з вермикулітом це дозволяє зробити запас харчування і тим самим скоротити частоту поливів на 20-30%.

Смакові якості і ефект конопель OG Kush

Вишуканий смак OG Kush feminised перейняв у своїх батьків. Солодкий букет прянощів і цитруса припаде до смаку всім без винятків. Щільний дим індіки досить міцний, а для досягнення більш м'якої структури цього «чарівного туману», шишки в обов'язковому порядку проліковують в холодильній або морозильній камері.

Після невеликої затяжки залишається приємний і тривалий післясмак лимона з долею сандалового дерева. Штам вважається одним з найсильніших сортів по своєму ефекту. Через максимум хвилину після вживання, можна простежити, як свідомість проганяє логіку і підноситься над Всесвітом, розташувавшись десь між зірками.

Досить короткий «хай» замінить ейфорійна радість, яка пронесеться по всьому тілі і залишить після себе шлейф релаксу і спокою. Активно себе почне проявляти творча «жилка». Політ фантазії не матиме жодних кордонів і дозволить створити справжні шедеври, будь то музика, танець, живопис або поезія.

OG Kush feminised відмінно підійде для розмови «по-душам». У процесі такої бесіди проявляється здатність «розпізнавання брехні», поставивши запитання співрозмовнику, вам не потрібно буде чути відповідь, він навіть не встигне вимовити жодного слова, а його почуття і наміри вже стануть відомі в повній мірі.

Коли всі «пристрасті» стихнуть, канабіс потурбується про тілесний відпочинок і з усією турботою, ніжністю і любов'ю занурить в чарівний світ сновидінь.

Медичний спектр дії OG Kush feminised дуже різноманітний. Стрейн призначають у всьому світі для лікування таких недуг як:

 • депресія;
 • порушення сну;
 • відсутність апетиту;
 • артрит;
 • хронічна втома.

Сорт завдяки рівню тетрагідроканнабінолу в 20% повністю усуне як душевний, так і фізичний біль, а також позбавить від стресу, який накопичився за робочий день.