Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2090
Рослини формують вражаючих розмірів центральну колу і кілька довгих і міцних бічних гілок. Шишки щільні і важкі, як і належить індікі.
Показать все Свернуть

Northern Lights x Skunk feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Northern Lights x Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
відчувається всеціле розслаблення, що супроводжується польотом думки і відчуттям невагомості
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Northern Lights x Skunk feminised Ganja Seeds

Фемінізованй сорт конопель Northern Lights x Skunk - індіко-домінуючий гібрид, який формує стійкі до захворювань і невибагливі сходи, що прекрасно розвиваються на будь-якому типі грунту. Рослини формують вражаючих розмірів центральну колу і кілька довгих і міцних бічних гілок. Шишки щільні і важкі, як і належить індікі. За три тижні до харвесту рекомендується підв'язати найперспективніші гілки або встановити підпірки.

Висота рослин досягає 100-140 сантиметрів і легко контролюється своєчасним підрізанням верхівки. Цвітіння триває всього 55-65 днів. Рівень ТГК становить 18%.

Походження конопель Northern Lights x Skunk

Селекціонери Ganja seeds отримали фемінізоване насіння конопель Northern Lights x Skunk в результаті схрещування легендарної Сканкової генетики з високоврожайним "Північним Сяйвом".

Особливості вирощування конопель Northern Lights x Skunk

Northern Lights x Skunk Feminised ідеально оптимізований під вирощування в дачній теплиці, а також в умовах аутдору і домашнього гроуруму. З одного квадратного метра досвідчені коноплярі знімають до 600 грам сухих смолистих суцвіть або до 300 грам з одного куща у відкритому грунті.

Оптимальне освітлення - 400-1000 Ватт Днат. Горщики - 8-12 літрів. Субстрат - суміш кокосового волокна, перліту і збагаченої землі (торф, магазинний грунт або компостна земля).

Індічні представники канабісу вкрай чутливі до високого рівня вологості в останні тижні дозрівання. Щоб не допустити появи цвілі, починаючому садівникові рекомендується влаштовувати кущам періоди посух, а також стежити за вологістю в грубоксі, не допускаючи перевищення рекомендованої норми в 35-45%.

Смак і ефект конопель Northern Lights x Skunk

Прекрасний аромат з відтінками меду і цукерок виділяють сухі проліковані шишки даного сорту. Ефект потужний. Після першої затяжки відчувається всеціле розслаблення, що супроводжується польотом думки і відчуттям невагомості.

Медичні характеристики конопель Northern Lights x Skunk

Сухі подрібнені суцвіття стрейну є прекрасною сировиною для виготовлення цілющих екстрактів, які застосовуються для зняття тривожності, виходу з депресії, усунення больових симптомів, а також як засіб, що нормалізує роботу нервової системи і м'язового релаксанта.