Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS688
Стрейн підходить початківцям-коноплярам для дебютного грову. Рослини стабільні і не примхливі. Гнучкість Northern Lights дозволяє успішно застосовувати тренування, а також «Екран зелені» і «SOG».
Показать все Свернуть

Northern Lights regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Haze
Стать:
регулярний
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Haze x Afgani
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
нокаутуючий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
133 грн.

Описание Northern Lights regular Ganja Seeds

Брідери сідбанка Ganja Seeds провели ретельну роботу і явили світу якісне регулярне насіння конопель «Північне сяйво». Штам вийшов методом схрещування таких сортів як Haze і Afgani. Купити насіння канабісу можна в два кліка мишкою в нашому магазині. «Горіхи» виробляють високоврожайні сходи, які радують око протягом усього зростання і розвитку.

Загальні характеристики конопель Northern Lights

Невисокі рослини (75-135 сантиметрів) здатні виробити близько 500 грам високоякісного стаффа з одного квадратного метра, а 1 кущ порадує гровера врожайністю в 100 грам. Цвітіння рослини в середньому займає 50-65 днів. Рівень ТГК досягає 20% при середніх показниках КБД.

Вирощування конопель Northern Lights

Стрейн підходить початківцям-коноплярам для дебютного грову. Рослини стабільні і не примхливі. Гнучкість Northern Lights дозволяє успішно застосовувати тренування, а також «Екран зелені» і «SOG». Гібрид переважно культивується в домашніх умовах або теплиці, але в аутдорі турботливий гровер також зможе досягти неймовірних результатів. До настання харвесту всі суцвіття сяють мільйонами трихом. Фаза цвітіння супроводжується характерним ароматом, тому рекомендується заздалегідь подбати про встановлення вугільного фільтра.

Медичне застосування конопель Northern Lights

Медицина буквально з моменту появи штаму на ринку роздивилася в ньому лікувальні властивості. Марихуана усуває різного роду больові відчуття, а також допомагає впоратися з безсонням і панічними атаками. Застосовується в терапевтичному комплексі при лікуванні глаукоми, хвороби Альцгеймера, астми і анорексії.

Смак і ефект конопель Northern Lights

Аромат суцвіть не віщує потужного впливу на організм. Густий дим, що вдихається при вживанні, без попередження відправляє в нокаут. Ароматні шишки бажано вживати у вечірній час перебуваючи в спокійній обстановці.