Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03949
Компактні розміри роблять вирощування конопель в гроубоксі або теплиці набагато зручніше. Гібрид легко піддається обрізці і може грати роль материнської рослини. А якісний захист від цвілі і різних захворювань спростить догляд малодосвідчених коноплярів.
Показать все Свернуть

Night Queen feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Afghan
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghani Indica
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
забійно-розслабляючий, що дарує абсолютний релакс і спокій
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
999 грн.

Описание Night Queen feminised Dutch Passion Seeds

Індорний гібрид, який отримав перше місце в Малазі на «Spannabis Champions Cup-2015», представляє собою відроджений легендарний штам, який був створений ще у вісімдесятих роках XX-го століття. На початку нинішнього століття, банк насіння Dutch Passion повернув цю позицію в свій асортимент, після десятирічної паузи. Штам був вдосконалений і доопрацьований, що ще раз підтвердив успіх на виставці. Представник генетичної лінії Afghani Indica володіє шикарними характеристиками.

Загальні характеристики конопель Night Queen

Перше, що звертає на себе увагу, це відсоток вмісту ТГК в марихуані, що знаходиться в проміжку 18-20%, в залежності від умов вирощування. Для цвітіння рослин сорту потрібно вісім-дев'ять тижнів у індорі. Фемінізовані насіння конопель прокльовуються швидко, відразу переходячи до активної фази веги, так і не досягаючи значної висоти. Компактність - ще одна особливість стрейна. Природно, очікувати великих врожаїв від невеликих кущів не варто, але свої 40-70 грам в закритому просторі ви неодмінно отримаєте. Якщо ж перерахувати все в квадратні метри, то загальний врожай буде набагато приємніший - не менше 500 грамів з кожного квадрата.

Вирощування конопель Night Queen

Сорт орієнтований на індорне культивування. Компактні розміри роблять вирощування конопель в гроубоксі або теплиці набагато зручніше. Гібрид легко піддається обрізці і може грати роль материнської рослини. А якісний захист від цвілі і різних захворювань спростить догляд малодосвідчених коноплярів. Майстрам буде цікаво домогтися більш високих результатів з використанням технік SOG і SCROG. Назва сорту невипадкова, і ви в цьому переконаєтеся, коли виростите кущі з практично чорним кольором листя і суцвіттями.

Медичне застосування конопель Night Queen

З найбільш очевидних варіантів використання каннабісу в лікувально-профілактичних цілях, виділимо зміцнення сну, поліпшення апетиту і антистрес.

Запах, аромат і ефект конопель Night Queen

Аромат і запах марихуани мають характерні індічні риси з пряними нотками і дражливою солодкістю. У смаку домінують спеції і трохи цитрусів. Ефект забійно-розслабляючий, що дарує абсолютний релакс і спокій. Вживати бажано у вечірній час, так як там і до сну рукою подати.