Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1646
Рослини стійкі до перепадів температур, не бояться періодів посухи і спеки. Легко адаптуються до будь-яких типів грунту і формують величезну кількість ароматних суцвіть.
Показать все Свернуть

New York City feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Jack Herer x NYC Diesel
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
неймовірний приплив бадьорості і сил
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание New York City feminised Ganja Seeds

Феминизированные семена конопли New York City - прекрасный посадочный материал, впечатляющий живучими неприхотливыми всходами с явственно прослеживающейся доминирующей Сативой в генах. Растения устойчивы к перепадам температур, не боятся периодов засухи и жары. Легко адаптируются к любым типам почвы и формируют огромное количество ароматных соцветий.

Высота растений достигает 140-160 сантиметров, но легко контролируется техникой SCROG, загибанием или своевременной подрезкой верхушки. Цветение длится 75 дней, а уровень ТГК достигает 18%.

Походження конопель New York City

Для того щоб вивести New York City fem, селекціонери Ganja Seeds задіяли оригінальний лендрейс сатіва родом зі спекотної Африки.

Особливості вирощування конопель New York City

New York City feminised оптимально адаптований під вирощування в закритому грунті, а також в умовах аутдору і дачної теплиці. Рослини чудово гнуться і піддаються клонуванню, SCROG і LST. З одного квадратного метра можна зняти до 600 грам ароматних сухих шишок.

В якості поживного грунту використовують суміш торфу, перліту і кокосового волокна. Торф можна замінити компостною землею або купівельним збагаченим грунтом.

Рекомендоване освітлення - 400-1000 Ватт Днат. Горщики - 10-16 літрів в індорі. На вулиці бажано викопувати лунки об'ємом від 20 літрів. В таких умовах рослини зможуть повністю розкрити свій потенціал і порадують гровера шикарним врожаєм.

Смак і ефект конопель New York City

У ароматичній композиції представленого стрейна чудово сплелись фруктові нотки й інтонації, що нагадують солодкі пахощі. Після першої затяжки відчувається неймовірний приплив бадьорості і сил. Хочеться творити і діяти в супроводі шаленої радості і беззастережної віри в успіх.

Медичні характеристики конопель New York City

Терапевтичний потенціал штаму дозволяє застосовувати екстракти, виготовлені з пролікованих шишок для лікування безсоння, зняття втоми і дратівливості, а також як знеболюючий засіб при гострих болях будь-якого походження. Стимулює апетит, і заспокоює нерви.