Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1645
Насіння конопель Koh Phangan feminised порадують садівника стабільними невибагливими сходами незалежно від обраної методики культивації. Вони прекрасно підходять для закритих приміщень, аутдору і дачної теплиці.
Показать все Свернуть

New Moon feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Thai
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Koh Phangan x Thailand x AK-47
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
хвилеподібний і поєднує в собі ейфорійні припливи радісного осяяння і приємної розслабленості, яка не дозволяє встати з крісла
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание New Moon feminised Ganja Seeds

New Moon feminised - чарівний гібрид з домінуючою Сатівою в генному пантеоні. Стійкі до температурних перепадів і зайвої вологості сходи за 5 тижнів вегетативної стадії перетворяться в величні кущі зі значною центральної колою і тонкими, але довгими бічними гілками. Ідеальний баланс бутонів і листя дає можливість світлу лампи проникати до найнижчих суцвіть, даруючи їм життєву силу.

Висота рослин не перевищує 130 сантиметрів в індорі і досягає 180 в аутдорі. Цвітіння триває 12-14 тижнів, що властиво для Сатіви. Запах під час зростання плантації сильний і нагадує тропічні фрукти з відтінком дизельних ноток.

Походження конопель New Moon

Фемінізоване насіння конопель New Moon отримані селекціонерами Ganja Seeds в процесі з'єднання легендарної генетики чемпіона АК 47, Тайської Сатіви і таємничого стрейна Koh Phangan. Рівень ТГК - 21%

Особливості вирощування конопель New Moon

Насіння конопель Koh Phangan feminised порадують садівника стабільними невибагливими сходами незалежно від обраної методики культивації. Вони прекрасно підходять для закритих приміщень, аутдору і дачної теплиці. Сорт добре себе зарекомендував при вирощуванні на гідропоніці.

Культура відмінно реагує на SCROG і піддається загинанню (LST). З одного квадратного метра знімають до 550 грам сухого продукту або до 700 грам з одного куща в умовах аутдору. Рекомендоване освітлення - 400-1000 Ватт Днат. Горщики - 8-15 літрів. Лунки на вулиці - 20-30 літрів.

В якості поживної основи використовують суміш кокосового волокна, торфу й крупного перліту. Удобрювати штам починають з моменту переходу в режим цвітіння. Початківцям садівникам рекомендується застосовувати виключно органічну підгодівлю.

Смак і ефект конопель New Moon

Чудова ароматична палітра, яка містить райський фруктовий бриз і якісні пахощі, полоскоче рецептори будь-якому досвідченому цінителю, який вирішив розтерти проліковану шишку. Дим м'який і залишає солодкий післясмак. Вплив хвилеподібний і поєднує в собі ейфорійні припливи радісного осяяння і приємної розслабленості, яка не дозволяє встати з крісла.

Медичні характеристики конопель New Moon

Цілющий потенціал представленої культури дозволить використовувати сухі суцвіття для лікування розсіяного склерозу, епілепсії, а також в якості знеболюючого.