Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1644
Сходи порадують стрімким ростом і швидко перетворяться в величні кущі з вузьким світло-зеленим листям, довгими бічними гілками і вражаючою центральної колою.
Показать все Свернуть

Neville's Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze, Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Northern Lights #5 x Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дарує вибухову хвилю ейфорії, яка зумовлює відчуття шаленого щастя, безмежної радості і творчого натхнення
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Neville's Haze feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Neville's Haze feminised - відмінний посадковий матеріал для початківця-садівника. Сходи порадують стрімким зростанням і швидко перетворяться в величні кущі з вузьким світло-зеленим листям, довгими бічними гілками і вражаючою центральною колою. Стрейн зарекомендував себе як невибаглива культура, що стійко переносить погодні примхи, стрибки температур, а також періоди посухи і проливних дощів. Шишки формуються довгастої форми і продукують величезну кількість ароматної смоли.

Висота рослин досягає 140 сантиметрів в індорі і до 200 см в аутдорі. Цвітіння, як і повинно бути в гібрида з домінуючим геном сатіва, триває 13-15 тижнів. Тривалий період цвітіння з лишком компенсується щедрим урожаєм з неймовірним психоактивним ефектом.

Походження конопель Neville's Haze

Димка Невілла - справжній самородок, виведений брідерами Ganja Seeds на основі знаменитого Північного Сяйва №5, схрещеного з оригінальним клоном Хейз. Рівень ТГК досягає рекордних 23%. Гібрид увібрав в себе високий батьківський імунітет і неймовірний потенціал врожайності.

Особливості вирощування конопель Neville's Hazeс

Цей елітний сорт коноплі не викличе труднощів і не забере багато уваги у садівника, який вирішив виростити воістину психоактивну сатіву. Насіннєвий матеріал прекрасно проростає в умовах відкритого грунту, домашнього гроубокса, а також дачної теплиці.

Рослини прекрасно клонуються. Притримуючи материнську рослину на вегетативній стадії, гровер матиме постійний доступ до черенків і зможе істотно заощадити на придбанні насіння.

Рекомендоване освітлення - 400-1000 Ватт Днат або від 100 ЕСЛ при культивації в системному блоці або крихітній тумбочці. З одного квадратного метра знімають до 650 грам сухого продукту або до 900 г з одного куща на вулиці.

Оптимальні горщики - 7-15 літрів в закритому грунті, а в аутдорі викопують лунки, об'ємом від 20 л. В якості збагаченого субстрату можна використовувати суміш перліту, торфу і кокосового волокна.

Смак і ефект конопель Neville's Haze

Дивовижна ароматична палітра  стрейна - слива, виноград і лайм. Дим м'який і приємний. Залишає кислуватий післясмак і дарує вибухову ейфоричну хвилю, яка зумовлює відчуття шаленого щастя, безмежної радості і творчого натхнення.

Медичні характеристики конопель Neville's Haze

Цілющий потенціал дозволяє застосовувати екстракти, приготовлені на основі пролікованих бутонів як засіб від безсоння, депресії, стресу і дратівливості. Відмінно знімає втому, стимулює апетит.