Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1643
Насіння конопель Нефертіті feminised - чудовий посадковий матеріал, що підходить під суворі вуличні умови, гроубокс і теплицю. Піддатливість і гнучкість дозволяє культивувати сорт усіма відомими техніками.
Показать все Свернуть

Nefertiti feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Black Widow x White Widow
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
викликає приємну хвилю ейфорійного екстазу, яка дарує можливість активувати творче мислення
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
83 грн.

Описание Nefertiti feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Nefertiti дозволить гроверу гарантовано отримати тільки жіночі сходи. Рослини невибагливі до типу грунту, мають високий імунітет до цвілі, стійко протистоять шкідливим комахам і за 5 тижнів вегетативної стадії перетворюються в прекрасного виду статні кущі з завуженим листям, величезною центральної колою і тонкими, але довгими бічними гілками. Стрейн відноситься до сортів-чемпіонів. У 2008 році він зайняв призове місце в номінації «Indoor Hydro Cup».

Висота рослин не перевищує 120 сантиметрів в індоре. В умовах вулиці рослини можуть витягуватися до 200 сантиметрів. Цвітіння триває 10-12 тижнів. У генному пантеоні штаму присутні 60% сатіви і 40% індіки. Аромат під час росту нагадує тропічні фрукти і легко маскується.

Походження конопель Nefertiti

Фемінізований сорт конопель Нефертіті виведений брідерами сід-банку Ganja Seeds на основі генетики психоактивних Білої і Чорної Вдови. Рівень ТГК досягає рекордних 22%.

Особливості вирощування конопель Nefertiti

Насіння конопель Нефертіті feminised - чудовий посадковий матеріал, що підходить під суворі вуличні умови, гроубокс і теплицю. Піддатливість і гнучкість дозволяє культивувати сорт усіма відомими техніками:

-LST;
-SCROG;
-SOG.
Рослини демонструють дуже високу врожайність на гідропоніці. Рекомендоване освітлення - 600-1000 Ватт Днат. Горщики - 8-15 літрів. В якості добрив використовують органіку.

З одного квадратного метра знімають до 700 грам сухих ароматних бутонів або до 1300 грам готового продукту з одного куща в аутдорі.

Смак і ефект конопель Nefertiti

Насичена смакоароматична палітра стрейна наповнена інтонаціями цитрусової цедри і полуниці. Дим м'який і густий. З однієї затяжки викликає приємну хвилю ейфорійного екстазу, яка дарує можливість активувати творче мислення і знайти відповіді на будь-які питання.

Медичні характеристики конопель Nefertiti

Медичний потенціал представленого сорту дозволяє використовувати екстракти, приготовлені на основі пролікованих суцвіть для терапії розсіяного склерозу, підвищеної нервозності, безсоння, а також для зняття наслідків стресу, усунення нудоти і стимуляції апетиту.