Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1643
Насіння конопель Нефертіті feminised - чудовий посадковий матеріал, що підходить під суворі вуличні умови, гроубокс і теплицю. Піддатливість і гнучкість дозволяє культивувати сорт усіма відомими техніками.
Показать все Свернуть

Nefertiti feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Black Widow x White Widow
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
викликає приємну хвилю ейфорійного екстазу, яка дарує можливість активувати творче мислення
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Nefertiti feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Nefertiti дозволить гроверу гарантовано отримати тільки жіночі сходи. Рослини невибагливі до типу грунту, мають високий імунітет до цвілі, стійко протистоять шкідливим комахам і за 5 тижнів вегетативної стадії перетворюються в прекрасного виду статні кущі з завуженим листям, величезною центральної колою і тонкими, але довгими бічними гілками. Стрейн відноситься до сортів-чемпіонів. У 2008 році він зайняв призове місце в номінації «Indoor Hydro Cup».

Висота рослин не перевищує 120 сантиметрів в індоре. В умовах вулиці рослини можуть витягуватися до 200 сантиметрів. Цвітіння триває 10-12 тижнів. У генному пантеоні штаму присутні 60% сатіви і 40% індіки. Аромат під час росту нагадує тропічні фрукти і легко маскується.

Походження конопель Nefertiti

Фемінізований сорт конопель Нефертіті виведений брідерами сід-банку Ganja Seeds на основі генетики психоактивних Білої і Чорної Вдови. Рівень ТГК досягає рекордних 22%.

Особливості вирощування конопель Nefertiti

Насіння конопель Нефертіті feminised - чудовий посадковий матеріал, що підходить під суворі вуличні умови, гроубокс і теплицю. Піддатливість і гнучкість дозволяє культивувати сорт усіма відомими техніками:

-LST;
-SCROG;
-SOG.
Рослини демонструють дуже високу врожайність на гідропоніці. Рекомендоване освітлення - 600-1000 Ватт Днат. Горщики - 8-15 літрів. В якості добрив використовують органіку.

З одного квадратного метра знімають до 700 грам сухих ароматних бутонів або до 1300 грам готового продукту з одного куща в аутдорі.

Смак і ефект конопель Nefertiti

Насичена смакоароматична палітра стрейна наповнена інтонаціями цитрусової цедри і полуниці. Дим м'який і густий. З однієї затяжки викликає приємну хвилю ейфорійного екстазу, яка дарує можливість активувати творче мислення і знайти відповіді на будь-які питання.

Медичні характеристики конопель Nefertiti

Медичний потенціал представленого сорту дозволяє використовувати екстракти, приготовлені на основі пролікованих суцвіть для терапії розсіяного склерозу, підвищеної нервозності, безсоння, а також для зняття наслідків стресу, усунення нудоти і стимуляції апетиту.