Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1642
Даний штам рекомендований гроверам, що мають за плечима невеликий досвід культивації канабісу в домашніх умовах. Кущі формують широке листя темно-зеленого забарвлення, величезну центральну колу і кілька бічних гілок. Бутони важкі і щільні.
Показать все Свернуть

Narkush feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Hindu Kush
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
так
Особливості:
прекрасний сорт для виробництва гашишу
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
нокаутуючий, але через короткий проміжок часу занурює растамана у води умиротворення і спокою
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Narkush feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Narkush - чудова можливість при мінімальних зусиллях отримати тільки жіночі сходи улюбленої рослини. У генному «коктейлі» стрейна домінує індіка, тому рослини вкрай чутливі до рівня вологості в гроубоксі і можуть підхопити цвіль. Даний штам рекомендований гроверам, що мають за плечима невеликий досвід культивації канабісу в домашніх умовах. Кущі формують широке листя темно-зеленого забарвлення, величезну центральну колу і кілька бічних гілок. Бутони важкі і щільні.

Висота досягає 80-100 сантиметрів. Цвітіння триває 7-8 тижнів, а ТГК досягає 21%. Культура є прекрасною основою для виготовлення висококласного гашишу.

Походження конопель Narkush

Фемінізований сорт конопель Narkush виведений брідерами Ganja Seeds на базі генетики чистого лендрейса родом з підніжжя гірської системи Hindu Kush.

Особливості вирощування конопель Narkush

Насіння канабісу Наркуш Feminised - відмінний посадковий матеріал, який має майже сто процентну схожість при дотриманні стандартних правил пророщування. З одного квадратного метра, при вирощуванні технікою SCROG, досвідчені садівники знімають до 580 грам сухих шишок і до 250 г з одного куща в умовах аутдору.

Рослини добре гнуться і піддаються LST. Оптимальне освітлення - 250-400 Ватт Днат або від 150 ЛЕД в системному блоці. Горщики - 7-12 літрів. Добрива - органіка. Грунт - суміш збагаченої землі, перліту і кокосового волокна.

Смак і ефект конопель Narkush

Ароматичний букет Наркуш feminised поєднує в собі аромат класичного благородного сканку з легким відтінком лимонної цедри. Насичений маслами дим викликає кам'яніючий ефект, але через короткий проміжок часу занурює растамана у води умиротворення і спокою.

Медичні характеристики конопель Narkush

Терапевтичний потенціал дозволяє використовувати штам для лікування безсоння, зняття тривожності, виведення з депресії, а також як болезаспокійливий і заспокійливий засіб при мігрені і ПМС.