Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1641
Шишки формуються важкими і щільними. До кінця життєвого циклу рослина повністю покривається ароматними бурштиновими трихомами.
Показать все Свернуть

Mountain Power feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Indica Genetics
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Деревинний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
викликає "диванний ефект" і дарує заспокоєння тілу і розуму
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Mountain Power feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт конопель Mountain Power - чарівний гібрид від селекціонерів Ganja Seeds. В "крові" штаму домінує індіка, а значить, що через 4 тижні вегетативної стадії сходи перетворяться в пишні кущі з широким темно-зеленим листям, значною центральної колою і міцними вузлуватими гілками. Шишки формуються важкими і щільними. До кінця життєвого циклу рослина повністю покривається ароматними бурштиновими трихомами. Висока продуктивність смоли дозволяє виготовити якісний гашиш.

Висота рослин досягає 110-120 сантиметрів, а цвітіння триває лише 44-55 днів. Запах сильний і нагадує лугові квіти з домішкою мускусу. Рівень ТГК тримається на позначці 20%.

Походження конопель Mountain Power

Фемінізоване насіння конопель Mountain Power було отримане в процесі роботи з лендрейсом виявленим на гірських просторах Hindu Kush. Тривала стабілізація і інбридінг дозволили фахівцям сід-банку Ganja Seeds отримати потужний гібрид з невибагливим характером і високим потенціалом врожайності.

Особливості вирощування конопель Mountain Power

Насіння конопель Mountain Power feminised стане відмінним посадковим матеріалом для любителів аутдорного вирощування, а також для домашніх гроверів і садівників, що вважають за краще культивувати канабіс в умовах дачної теплиці.

З одного квадратного метра знімають до 600 грам сухих і ароматних бутонів або до 200 грам з одного куща в аутдорі на початку жовтня. Оптимальною технікою для вирощування сорти є SCROG, проте нам відомі прекрасні результати при клонуванні росту. Культура демонструє вражаючий врожай на гідропоніці і аеропоніці.

Рекомендоване освітлення - 400-1000 Ватт Днат або від 100 Ватт ЕСЛ в системних блоках і тумбочках. Горщики - 5-15 літрів.

Смак і ефект конопель Mountain Power

Проліковані сухі суцвіття штаму пахнуть яскраво вираженим ароматом сандалу і ладану з домішкою мускусу і лікарських трав (шавлія). Дим ніжний і густий. Після першої затяжки викликає "диванний ефект" і дарує заспокоєння тілу і розуму.

Медичні характеристики конопель Mountain Power

Цілющий потенціал дозволяє застосовувати екстракти культури для лікування безсоння, виведення з глибокої депресії, зняття дратівливості, а також в якості м'язового релаксанта і стимулятора апетиту.