Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03687
Штам Money Maker feminised однаково добре культивується в умовах закритого приміщення і на вулиці. Однак для здорового розвитку та високої врожайності необхідна щедре підживлення професійними добривами.
Показать все Свернуть

Money Maker feminised Strain Hunters Seeds

Виробник:
Strain Hunters Seeds
Генетика присутня:
Kush, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Master Kush x Hindu Kush x Skunk (feminized)
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Горіховий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Ефект:
потужний, тривалий, stone
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
467 грн.

Описание Money Maker feminised Strain Hunters Seeds

Насіння канабісу фемінізованого індико-домінантного стрейну Money Maker з 20% вмістом тетрагідроканнабінолу отримали гідну генетичну спадщину популярних Original Master Kush, «Хінді Куш» і Skunk. Багаторічна праця селекціонерів увінчалася успіхом, і виробники отримали прекрасний енергійний життєлюбний сорт, з вирощуванням якого здатний впоратися навіть початківець гровер.

Загальні характеристики конопель Money Maker

Гібридизувати рослину з 70% Indica і 30% Sativa характеризуали швидкістю і інтенсивністю росту. Гілки настільки довгі і важкі, що без сторонньої допомоги можуть не витримати вантаж суцвіть. Для збереження врожаю рекомендується використовувати прогресивні методи Sea of Green або Scrog.

Рослина виростає до 1,5 м, формуючи величезну кількість суцвіть, які ростуть великими скупченнями. Оскільки співвідношення «бошек» до листів дуже велике, рослина легко піддається манікюрінгу.

Період цвітіння протікає протягом 8-9 тижнів. За час цвітіння з'являється безліч щільних і компактних шишок, які досягнувши піку зрілості рясно покриваються якісної смолою. При культивації в Indoor з квадратного метра посіву можна зібрати до 900 г продукту і стільки ж з одного куща, вирощеного у відкритому повітрі.

Вирощування конопель Money Maker

Штам Money Maker feminised однаково добре культивується в умовах закритого приміщення і на вулиці. Однак для здорового розвитку та високої врожайності необхідне щедре підживлення професійними добривами.

Медичне застосування конопель Money Maker

Марихуана вживається в медицині при прояві головних або інших болів, для поліпшення апетиту і боротьби з безсонням.

Аромат, смак і ефект конопель Money Maker

У інтригуючих рослинних пахощах, проявляють себе нотки прянощів, горіхів і фруктів. Вживання помірної дози викликає властиве індиці потужний та тривалий вплив. Настає повна розслабленість тіла і свідомості, яка звільняє від тлінних турбот і проблем.