Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03624
Якісне насіння конопель Moby Dick feminised формують кущі, які радують стрімкістю росту, швидкістю цвітіння, щедрим врожаєм, а також викликають незабутнє враження своїм зовнішнім виглядом.
Показать все Свернуть

Moby Dick feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
Генетика присутня:
Haze, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Haze X White Widow
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
накриває потужною ейфорійною хвилею, даруючи відмінний настрій і товариськість
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
234 грн.

Описание Moby Dick feminised Green House Seeds

У створенні фемінізованого сорту канабісу брали участь не потребуючи реклами Haze і White Widow. А виведене селекційним шляхом співвідношення Indica-60% і Sativa 40% з колумбійськими, індійськими, мексиканськими, бразильськими і тайландськими коріннями, плюс 21 процентний вміст ТГК забезпечили новій культурі високі медичні та психоделічні властивості.

Загальні характеристики конопель Moby Dick

Якісне насіння конопель Moby Dick feminised формують кущі, які радують стрімкістю росту, швидкістю цвітіння, щедрим врожаєм, а також викликають незабутнє враження своїм зовнішнім виглядом - під час періоду цвітіння високі стрункі рослини покриваються великою кількістю чарівних смолистих суцвіть.

Всього 65-70 днів і канабіс висотою до 3 метрів готовий до харвесту. У північних районах цей час припадає на жовтень місяць. При культивації в Indoor з одного м2 посівної площі збирають до 800 грамів суцвіть, а з куща вирощеного на відкритому повітрі, ще більше.

Вирощування конопель Moby Dick

Гібрид не вимагає особливої дбайливості і уваги коноплярів, проте в повній мірі розкриє потенціал тільки працьовитому гроверу.

Насіння конопель Moby Dick feminised адаптовані до будь-яких кліматичних умов і типу грунту. Така невибагливість допоможе початківцям гроверам швидко освоїти науку вирощування конопель.

Медичне застосування конопель Moby Dick

Штам міцно завоював популярність одного з ефективних медичних сортів канабісу, який використовується для лікування депресії і психічних розладів. Також допомагає контролювати напади паніки і агресії, підвищує уважність і зосередженість, покращує пам'ять.

Аромат, смак і ефект конопель Moby Dick

«Мобі Дік» має досить сильний і збалансований вплив, властивий кращим сортам індіка і сатіва. Ароматизований тонізуючий дим з пряним інтенсивним ароматом і унікальними екзотичними нотками накриває потужною ейфорійною хвилею, даруючи відмінний настрій і товариськість.