Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS04068
Міксоване фемінізоване насіння конопель демонструює стрімке прокльовування. Паростки цього штаму добре адаптовані під відкритий грунт і домашній гроурум.
Показать все Свернуть

MIX feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Невідомо
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание MIX feminised Ganja Seeds

У даній категорії покупцям надається шанс купити фемінізовані насіння конопель різних сортів. Які Стрейна потраплять саме Вам невідомо, що підкуповує досвідчених садівників, які втомилися вибирати посадковий матеріал, переходячи з однієї сторінки сайту на іншу. Ми називаємо категорію Mix - товаром для розпещеного гровера.

Походження насіння конопель MIX

У генетиці міксових сортів обов'язково бере участь легендарний «Сканк», «Північне Сяйво», «Біла вдова» і високо психоактивний «Блуберрі». Яка комбінація генів дістанеться саме Вам? - не впізнаєте, доки не купите! Сміливіше, крутіть рулетку! Покупець може бути на сто відсотків упевнений - посівний матеріал відповідає всім стандартам якості. Насіння конопель feminised від Ganja seeds має високий відсоток схожості (99%) і порадує прекрасним урожаєм.

Особливості вирощування конопель MIX

Міксове фемінізоване насіння конопель демонструє стрімке прокльовування. Паростки цього штаму добре адаптовані під відкритий грунт і домашній гроурум. Усереднена врожайність сортів, що входять до MIX становить 450-800 грам з 1-го квадратного метра.

Рослини культивують технікою SCROG, а також клонують, щоб домогтися найкращих показників врожайності.

В якості поживної основи використовують суміш великого перліту, кокосового волокна і збагаченого грунту. Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат.

Смакові якості і ефект конопель MIX

Канабіс - незвичайна рослина. Залежно від комбінації генів, змінюється концентрація ароматних терпенів в смолі рослин. Кожен стрейн унікальний, має свій неповторний аромат, висоту, а також вплив на курця. Якщо гровер захоче виростити кілька різних культур в одному гроубокса, ти ми рекомендуємо купити насіння конопель MIX і позбавити себе від виснажливого, а часом дратівливого вибору.