Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1636
Легендарна фемінізована версія Mazar подарує садівнику прекрасну можливість без зайвих зусиль і підвищеної уважності отримати шикарний урожай ароматних суцвіть за короткий проміжок часу.
Показать все Свернуть

Mazar feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk, Mazar
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghan x Skunk x Mazari Sharif
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Особливості:
кущ сорту Mazar має невелику висоту, густо вкритий смолою і своїм зовнішнім виглядом нагадує новорічну ялинку. Даний сорт часто використовується в медицині
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
подарує відчуття невагомості, спокою і гармонії
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Mazar feminised Ganja Seeds

Легендарна фемінізована версія Mazar подарує садівнику прекрасну можливість без зайвих зусиль і підвищеної уважності отримати шикарний урожай ароматних суцвіть за короткий проміжок часу. Фемінізоване насіння конопель Mazar - гарантія, що гровер буде вирощувати тільки жіночі рослини каннабісу, суттєво заощадивши час і максимально задіявши наявний простір гроурума.

Рослини рідко перевищують висоту в 100 сантиметрів в індорі і часто витягуються до 140-170 сантиметрів в умовах аутдору. Запах помірний та нагадує духмяні прянощі. Цвітіння, як і належить гібриду з домінуючою індікою, триває 7-9 тижнів. ТГК - 20%.

Походження конопель Mazar

Для виведення гібрида селекціонери сід-банку Ganja Seeds задіяли генетику оригінального Афгані і Сканку, а після, схрестили її з Mazar Sharif. Отримана культура ввібрала тільки найкращі характеристики своїх батьків:

  • компактність;
  • невибагливість;
  • високу врожайність;
  • імунітет до цвілі і гнилі;
  • чарівний аромат і психоактивність.

Особливості вирощування конопель Mazar

Фемінізоване насіння конопель Mazar стане приємним сюрпризом для любителів аутдорного вирощування, а також стане чудовою прикрасою будь-якого гроубокса. Податливий характер рослин дозволяє вирощувати їх будь-якою відомою технікою:

  • SOG;
  • LST;
  • SCROG.

Найбільших результатів досягне гровер, який задіє для культивації стрейна освітлення від 400 Ватт Днат, горщики об'ємом від 10 літрів і поживний субстрат на основі суміші крупного перліту, кокосового волокна і збагаченого грунту.

Смак і ефект конопель Mazar

Хвилюючий аромат прянощів і запашних трав подарує справжню насолоду кожному курцеві і цінителю селекційних сортів канабісу. М'який дим подарує відчуття невагомості, спокою і гармонії. Дозволить отримати насолоду від моменту "тут і зараз", а також допоможе розслабитися з посмішкою на обличчі.

Медичні характеристики конопель Mazar

В якості лікувального засобу використовують екстракти, приготовані на основі сухих суцвіть культури. Їх призначають пацієнтам, що страждають від безсоння, підвищеної дратівливості і як м'язовий релаксант.