Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03946
Зверніть увагу, хоча цей канабіс і легко вирощувати, в заключній фазі, перед самим піком зрілості, рослини вимагають додаткового підживлення. Суцвіття виділяють досить сильний запах, що може стати проблемою.
Показать все Свернуть

Mazar feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghani x Skunk#1
Тип:
Sativa / Indica
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
так
Ефект:
розслабляючий, дарує легкість думок і приємну знемогу по всьому тілу
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
1 165 грн.

Описание Mazar feminised Dutch Passion Seeds

Справжній флагман асортименту, пропонованого банком насіння Dutch Passion. Причому, цей статус стрейн зберігає вже протягом двох десятиліть, з'явившись ще у вісімдесятих роках після кросу Afghani і Skunk # 1. Двадцять років тому штам був вдосконалений і продовжив залишатися найбільш реалізуємим для компанії донині. За такий тривалий термін, сорт завоював з добрий десяток нагород, отримавши всесвітнє визнання, і сьогодні ви маєте прекрасний шанс купити насіння конопель з Голландії безпосередньо від її творців.

Загальні характеристики конопель Mazar feminised

Восьми-дев'яти тижнів досить для розвитку рослинам для завершення цвітіння, фіналом якого буде шикарний зарвест канабісу з часткою ТГК близько 20%. Висота кущів невелика і рідко перевищує 70-80 сантиметрів. Стандартно, цей розмір істотно менше. В процесі гровінга на свіжому повітрі, стежте за календарем. Найімовірніше, збір врожаю настане до рубежу жовтня-листопада.

Вирощування конопель Mazar feminised

Коли коноплярі кажуть «ялинка», вони мають на увазі будь-який кущ конопель, але саме Мазар більше всіх схожий на то саме різдвяне дерево, що дарує свято. Враховуйте, що харвест настає в аутдорі до початку листопада. Якщо ваш регіон не славиться м'яким осіннім кліматом, краще вибрати вирощування конопель в теплиці або гроубоксі. Зверніть увагу, хоча цей канабіс і легко вирощувати, в заключній фазі, перед самим піком зрілості, рослини вимагають додаткового підживлення. Суцвіття виділяють досить сильний запах, що може стати проблемою, тому рекомендуємо встановити заздалегідь якісні вугільні фільтри повітряної системи.

Медичне застосування конопель Mazar feminised

Ця марихуана зменшує дискомфорт, а також справляється з нападами паніки і занепокоєння, а також єфективна для пацієнтів з біполярним розладом. Стандартна допомога в зміцненні сну і поліпшенні апетиту вже сприймається, як звичайна справа.

Запах, аромат і ефект конопель Mazar feminised

Під час цвітіння, запах від шишок виходить дуже сильний, і ще на цій стадії ви можете в повній мірі відчути незвичайний букет канабісу Мазар. Готова марихуана має хвойно-лимонний освіжаючий аромат з характерним смаком класичного гашишу. Сорт володіє прекрасною властивістю розслабляти навіть самих нервових і напружених. Він дарує стоун і робить вас неймовірно миролюбною, життєрадісною людиною.