Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03943
Майстер Куш відмінно підходить для вирощування в будь-яких умовах, хоча краще в індорному просторі. Рослини не виділяють інтенсивного запаху, властивого більшості стрейнів цієї генетичної лінії.
Показать все Свернуть

Master Kush feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Hindu Kush
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor
Смак, аромат:
Дизельний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
потужний і сильний, що виявляється практично на видиху першої хапки. Скам'янілість відмінно поєднується з розслабленням і включенням уяви
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
1 165 грн.

Описание Master Kush feminised Dutch Passion Seeds

Батьківщиною цього штаму вважається горна територія афганської частини масиву Гіндукуш, розташованого в Середній Азії. Власне, генетичну історію гібрида самі брідери не розкривають, називаючи тільки загальну генетику популярного Hindu Kush. У 2017-му році Майстер Куш двічі мав першість на виставці «Highlife Cup» в абсолютній першості та категорії «Куш».

Загальні характеристики конопель Master Kush

Сорту характерне швидке дозрівання, адже на фазу цвітіння рослин вистачає восьми-дев'яти тижнів. Висота кущів середня, в індорі не досягаючи і 70 сантиметрів. Але з урахуванням того, які розміри демонструють шишки конопель, врожай для таких компактних рослин хороший - до 200 грам марихуани з квадратного метра. Зміст тетрагідроканнабінолу в сухій речовині дорівнює 15-18%.

Вирощування конопель Master Kush

Майстер Куш відмінно підходить для вирощування в будь-яких умовах, хоча краще в індорному просторі. Рослини не виділяють інтенсивного запаху, властивого більшості стрейнів цієї генетичної лінії. Кущі викидають масивні коли, які мають світло-зелений колір шишок, що покриваються великою кількістю довгих волосків від білого до яскраво-оранжевого кольору. Штам легко реагує на клонування, особливо при використанні грунтової висадки, а не гідропоніки.

Медичне застосування конопель Master Kush

Сорти марихуани з високим вмістом ТГК не вважаються медичними. Тим часом, їх ефективна боротьба з безсонням і втратою апетиту дозволяє говорити про зворотнє. Master Kush непоганий в подоланні стресових ситуацій і виході з депресії.

Запах, аромат і ефект конопель Master Kush

У фруктовому ароматі канабісу також можна відчути перцеві і дизельні нотки, а в солодкуватому смаку диму також додаються землисті і цитрусові відтінки. Ефект у канабісу потужний і сильний, що виявляється практично на видиху першої хапки. Скам'янілість відмінно поєднується з розслабленням і включенням уяви.