Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2058
Структура куща розлога. Гілки тонкі, а центральна кола потребуватиме підв'язки на останніх тижнях перед харвестом.
Показать все Свернуть

Massive Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze, Northern, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Haze x Skunk x Northern Lights
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує чудове почуття щастя, безмежної радості і посприяє активації творчого мислення зі збереженням ясності думки і рухливості
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Massive Haze feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Massive Haze від селекціонерів Ganja seeds гарантовано дасть тільки жіночі сходи, що відрізняються невибагливістю до умов культивації та стрімким розвитком. У гібриді домінує сатіва (85%), що натякає садівникові на триваліший період дозрівання шишок і стійкість рослин до високих температур. Структура куща розлога. Гілки тонкі, а центральна кола потребуватиме підв'язки на останніх тижнях перед харвестом.

Компактні (до 140 сантиметрів) в індорі рослини відцвітають за 10-12 тижнів. Під час росту плантація заповнить всі приміщення пряними нотками з відтінками солодощів. У аутдорі кущі можуть витягуватися до 3 метрів у висоту, тому садівникові потрібно ретельніше підбирати місце дислокації розсади.

Походження конопель Massive Haze

Насіння конопель Massive Haze feminised було отримане шляхом схрещування оригінального клону Хейз з Північним Сяйвом і Сканком. Рівень ТГК новоспеченого гібрида досягає 16-18%.

Особливості вирощування конопель Massive Haze

Фемінізоване насіння конопель Massive Haze підходить любителям індорної культивації, а також прихильникам аутдору в широтах з теплим і довгим літнім періодом. З одного квадратного метра в гроубоксі можна отримати до 1000 грам ароматних сухих бутонів або до 1300 грам з одного куща на вулиці.

В якості поживної основи використовують суміш крупного перліту, кокосового волокна і збагаченого грунту. Оптимальними ємностями вважаються горщики від 10 літрів. У відкритому грунті під розсаду викопують лунки від 20-30 літрів.

Рекомендоване освітлення - 600-1000 Ватт Днат або від 100 Ватт ЕСЛ для системних блоків і маленьких тумбочок.

Смак і ефект конопель Massive Haze

Ненав'язливий, але хвилюючий аромат дорогих пахощів, прянощів і індійських солодощів наповнить весь простір, де буде подрібнена в пил шишка представленого сорту канабісу. Дим густий, насичений і м'який. З першої затяжки він подарує чудове почуття щастя, безмежної радості і посприяє активації творчого мислення зі збереженням ясності думки і рухливості.

Медичні характеристики конопель Massive Haze

Культуру використовують в медичних цілях для виведення з депресії, стимуляції апетиту, усунення нудоти, а також як знеболюючий засіб при мігрені.