Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2058
Структура куща розлога. Гілки тонкі, а центральна кола потребуватиме підв'язки на останніх тижнях перед харвестом.
Показать все Свернуть

Massive Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze, Northern, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Haze x Skunk x Northern Lights
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує чудове почуття щастя, безмежної радості і посприяє активації творчого мислення зі збереженням ясності думки і рухливості
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
83 грн.

Описание Massive Haze feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Massive Haze від селекціонерів Ganja seeds гарантовано дасть тільки жіночі сходи, що відрізняються невибагливістю до умов культивації та стрімким розвитком. У гібриді домінує сатіва (85%), що натякає садівникові на триваліший період дозрівання шишок і стійкість рослин до високих температур. Структура куща розлога. Гілки тонкі, а центральна кола потребуватиме підв'язки на останніх тижнях перед харвестом.

Компактні (до 140 сантиметрів) в індорі рослини відцвітають за 10-12 тижнів. Під час росту плантація заповнить всі приміщення пряними нотками з відтінками солодощів. У аутдорі кущі можуть витягуватися до 3 метрів у висоту, тому садівникові потрібно ретельніше підбирати місце дислокації розсади.

Походження конопель Massive Haze

Насіння конопель Massive Haze feminised було отримане шляхом схрещування оригінального клону Хейз з Північним Сяйвом і Сканком. Рівень ТГК новоспеченого гібрида досягає 16-18%.

Особливості вирощування конопель Massive Haze

Фемінізоване насіння конопель Massive Haze підходить любителям індорної культивації, а також прихильникам аутдору в широтах з теплим і довгим літнім періодом. З одного квадратного метра в гроубоксі можна отримати до 1000 грам ароматних сухих бутонів або до 1300 грам з одного куща на вулиці.

В якості поживної основи використовують суміш крупного перліту, кокосового волокна і збагаченого грунту. Оптимальними ємностями вважаються горщики від 10 літрів. У відкритому грунті під розсаду викопують лунки від 20-30 літрів.

Рекомендоване освітлення - 600-1000 Ватт Днат або від 100 Ватт ЕСЛ для системних блоків і маленьких тумбочок.

Смак і ефект конопель Massive Haze

Ненав'язливий, але хвилюючий аромат дорогих пахощів, прянощів і індійських солодощів наповнить весь простір, де буде подрібнена в пил шишка представленого сорту канабісу. Дим густий, насичений і м'який. З першої затяжки він подарує чудове почуття щастя, безмежної радості і посприяє активації творчого мислення зі збереженням ясності думки і рухливості.

Медичні характеристики конопель Massive Haze

Культуру використовують в медичних цілях для виведення з депресії, стимуляції апетиту, усунення нудоти, а також як знеболюючий засіб при мігрені.