Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07139
Рясність врожаю, порівняно нетривалий життєвий цикл, високий відсоток тетрагідроканнабінолу і невелика кількість каннабідіола - реальний привід для гордості бридерів.
Показать все Свернуть

Marmalate feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Critical Mass x Lavender
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ванільний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
релакс, збалансований, тривалий
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Marmalate feminised Ganja Seeds

У цьому дивовижному гібриді переплелася генетика двох видатних штамів: Lavender і Critical Mass. Цікаво, що в першому присутні явні ознаки індіки, з незначними, але важливими особливостями, властивими сатівним стрейнам, а в другому все абсолютно навпаки. Селекціонери сідбанка GanjaSeeds виконали приголомшливу роботу, представивши канна-ком'юніті вражаючий продукт з неповторною смакоароматикою і щільними, наповненими смолою бутонами. Купити насіння конопель Marmalate feminised не завдасть великих труднощів в нашому інтернет-магазині.

Загальні характеристики конопель Marmalate

Генний початок культури містить практично рівні індічні і сатівні частки, що не могло не відбитися на можливостях даного сорту канабісу. Рясність врожаю, порівняно нетривалий життєвий цикл, високий відсоток тетрагідроканнабінолу і невелика кількість каннабідіола - реальний привід для гордості бридерів.

Вирощування конопель Marmalate

Для досягнення хороших результатів початківцям доведеться нелегко, тому настійно рекомендуємо періодично консультуватися у більш досвідчених гроверів, особливо з урахуванням швидкого розвитку рослини. До піку зрілості гров придбає оригінальні риси: бутони забарвляться в кристали. Дотримання базових норм гровінга, безумовно, дасть свої плоди. Однак для максимуму не буде зайвим задіяти прогресивні методи культивування ґанджі і знання тонкощів вирощування.

Медичне застосування конопель Marmalate

Марихуана в лікарських цілях сприяє розслабленню, відмінно стимулює роботу нервової системи. Також траву і її екстракти використовують як засіб, що поліпшує апетит.

Смак і ефект конопель Marmalate

Аромат конопель має виражені ванільно-чорничні тони, доповнені іншими смаковими відтінками ягід і деревини. Кілька затяжок ароматним димом і курець повністю зануриться в світ релаксу, який утримує растамана одночасно в тонусі, завершуючи «прихід» остаточним розслабленням і міцним сном.