Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2052
Стрейн є чистою індікою і вимагає до себе певної уваги з боку гровера. Особливо вимогливий гібрид до рівня вологості в гроубоксі.
Показать все Свернуть

Mama Mia feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk, Mazar
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Early Skunk x Mazari Sharif
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
відрізняється воістину чарівним "Стоуном", який після однієї затяжки звалить з ніг навіть толерантного цінителя сортової марихуани
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Mama Mia feminised Ganja Seeds

Mama Mia - прекрасне фемінізоване насіння конопель від професійної команди селекціонерів Ganja Seeds. Стрейн є чистою індікою і вимагає до себе певної уваги з боку гровера. Особливо вимогливий гібрид до рівня вологості в гроубоксі. Індічні сорти здатні нарощувати дуже щільні і важкі шишки, які при високому вмісті H2O в повітрі, більше за інших схильні до цвілевих захворювань. Досвідчені садівники рекомендують притримувати рівень вологості на позначці 30-40% в останні тижні зростання.

Рослини відцвітають за 8 тижнів, а висота рідко перевищує 90 сантиметрів в індорі і 120 в аутдорі. Армат благородного гашишу з відтінком ванілі легко маскується і не потребує примусового виведення потужної вентиляцією.

Походження конопель Mama Mia

Фемінізоване насіння конопель Mama Mia отримане шляхом схрещування чудових стрейнів: Mazari Sharif і Early Skunk.

Особливості вирощування конопель Mama Mia

Індіка відкриває безліч горизонтів для початківців садівників. Фемінізоване насіння конопель Мама Мія стане прекрасним посадковим матеріалом для умов відкритого грунту, домашнього гроубоксу. Компактні кущі можуть прекрасно доповнити дизайн тераси або садової ділянки.

До рослин рекомендується застосовувати техніку SCROG. З одного квадратного метра таким способом можна отримати до 600 грам тугих і ароматних бутонів (сухих) або до 250 грам з одного куща в аутдорі.

В якості поживного субстрату можна використовувати торф'яну суміш з додаванням крупного перліту і кокосового волокна. Освітлення - 250-600 Ватт Днат, горщики - 5-12 літрів, аутдорні лунки - від 20 літрів.

Смак і ефект конопель Mama Mia

Прекрасний гашишний аромат сухих суцвіть поєднує в собі нотки фруктового бризу і лікарських трав. Ефект відрізняється воістину чарівним "Стоуном", який після однієї затяжки звалить з ніг навіть толерантного цінителя сортової марихуани.

Медичні характеристики конопель Mama Mia


У медицині представлений штам використовують як заспокійливий засіб, а також як м'язовий релаксант. Екстракти легко знімають втому, дарують умиротворення і налагоджують сон.