Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1634
Сходи формують прекрасну пухнасту рослину з величезною кількістю зав'язей суцвіть, які в короткий проміжок часу перетворюються в шикарні шишки, інтенсивно виділяють цитрусовий аромат.
Показать все Свернуть

LSD feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk, Mazar
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Skunk #1 x Mazar
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Особливості:
витривалий, стійкий до хвороб сорт, який показує хороше зростання за будь-яких умовах
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
викликає майже наркотичне сп'яніння схоже з психоделічними переживаннями
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание LSD feminised Ganja Seeds

Одна назва сорту канабісу LSD feminised натякає садівникові на тривалий, майже психоделічний ефект і в підказці дійсно приховані основні характеристики штаму, що дозволили йому завоювати загальну любов гроверів всієї планети. У генотипі стрейна міститься 30% індика і 70% сатіва. Сходи формують прекрасну пухнасту рослину з величезною кількістю зав'язей суцвіть, які в короткий проміжок часу перетворюються в шикарні шишки, інтенсивно виділяють цитрусовий аромат.

У висоту рослина рідко перевищує 70-130 сантиметрів, що робить її ідеальним вибором для любителів прихованого грову в умовах відкритого грунту. Цвітіння триває 10-12 тижнів, а рівень ТГК досягає 24%.

Походження конопель LSD

Фемінізовані насіння конопель LSD були виведені селекціонерами сид-банку Ganja seeds шляхом схрещування оригінального клону Skunk # 1 і Mazar. Тривалий період інбридингу і стабілізації дозволили брідеру отримати стійкий до захворювань гібрид з неймовірною психоактивною міццю, чимось схожою з впливом діетіламіда лізергінової кислоти, іменованої також ЛСД.

Особливості вирощування конопель LSD

Невибагливі сходи прекрасно тренуються, піддаються всім відомим технікам культивації і підходять починаючому садівникові в якості першого сорту для індору. Насіння конопель LSD feminised оптимізовані також під вирощування у відкритому грунті і теплиці.

Як збагачений грунт для культивації використовують суміш, що складається з торфу, кокосового волокна і великого перліту. Замість торфу можна використовувати компостну або покупну землю.

Рекомендоване освітлення - 250-600 Ватт Днат або ЛЕД (ЕСЛ) від 150 Ватт для системних блоків і маленьких тумбочок.

З одного квадратного метра досвідчені гровери знімають до 650 грам вбивчого сухого продукту або до 300 грам з однієї рослини в аутдорі.

Смак і ефект конопель LSD

Добре проліковані сухі шишки представленого стрейна виділяють чудову ароматичну композицію, яка поєднує нотки суниці, мускусу, приправ і ванілі. Дим густий і м'який. Миттєво викликає майже наркотичне сп'яніння схоже з психоделічними переживаннями. Вживати рекомендується тільки у вечірній час. Культура дозволить приємно розслабитися і вдатися до роздумів.

Медичні характеристики конопель LSD

У медичних цілях ЛСД feminised застосовують для лікування психічних розладів, виведення із тупикової депресії і супутніх їй пригноблених станів розуму. Відмінно піднімає настрій, і стимулює апетит.

У нашому магазині можна купити фемінізовані насіння конопель LSD післяплатою. Посадковий матеріал відправляється у фірмовій упаковці Ganja Seeds.