Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2048
Сходи відрізняються вражаючою невибагливістю до умов культивації, не стресують при різких змінах погоди, а також легко протистоять цвілі і гнилі.
Показать все Свернуть

Lowryder feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Northern Lights x Willy's Wonder
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дозволить випробувати приємний релаксуючий вплив: м'язи наповняться солодкою знемогою, і захочеться закрити очі, відправивши думки в політ
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Lowryder feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель фотоперіодного сорту Lowryder - чудовий компактний гібрид від селекціонерів Ganja Seeds. Стрейн вже кілька десятиліть тримає лідируючі позиції на ринку. Сходи відрізняються вражаючою невибагливістю до умов культивації, не стресують при різких змінах погоди, а також легко протистоять цвілі і гнилі. У висоту рослини досягають 40 сантиметрів, а цвітіння триває всього 5-6 тижнів. Лоурайдер feminised - ідеальний варіант для початківців садівників. Рослини легко маскуються в густій траві, а також стануть прекрасним доповненням дизайну тераси або садової ділянки.

Походження конопель Lowryder

Елітне насіння конопель Lowryder feminised - результат схрещування благородного Northern Light№2 і Williams Wonder. Рівень ТГК досягає 16%.

Особливості вирощування конопель Lowryder

Невибагливість представленого стрейна перевірена та підтверджена тисячами гроверів з усього світу. Гібрид не викличе труднощів при вирощуванні і в короткий термін нагородить прекрасним ароматним урожаєм кожного садівника, який вирішив купити насіння конопель Lowryder feminised.

Карликові рослини підходять для крихітних гроубоксів, тумбочок, системних блоків і саморобних коробок. Оптимальне освітлення - 240-400 Ватт Днат, але в обмежених умовах можна застосовувати 100 ЕСЛ або ЛЕД. З одного квадратного метра отримують до 500 грам сухого продукту або до 70 грам з однієї рослини в аутдорі.

Смак і ефект конопель Lowryder

Ароматична палітра стрейна наповнена ароматом карамелі і паленого цукру. Густий і м'який дим дозволить випробувати приємний релаксуючий вплив: м'язи наповняться солодкою знемогою, і захочеться закрити очі, відправивши думки в політ.

Медичні властивості конопель Lowryder

У терапії застосовують сухі суцвіття як м'язовий релаксант, а також як знеболюючий і заспокійливий засіб. Стимулює апетит, і допомагає заснути.