Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1633
Lennon feminised оптимально підходить для вирощування в закритих приміщеннях, а також в умовах відкритого грунту. Невибагливий характер, стресостійкість і високий імунітет дозволяють застосовувати до рослин техніку клонування (SOG)
Показать все Свернуть

Lennon feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze, Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Jack Herer и Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
приємний, надихаючий вплив
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Lennon feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Lennon, представлене досвідченими селекціонерами сід-банку Ganja Seeds, вразить садівників невибагливими до умов культивації сходами. Рослини буквально за 4 тижні вегетативного росту роспушаться і перетворяться в статні рослини з тонкими, але міцними бічними гілками і чудових розмірів центральною колою. В "крові" стрейна домінує сатіва (70%), тому дозрівання злегка затягнуте.

Аромат під час зростання плантації доведеться приховувати глушилками або виводити за допомогою вентиляції. У запаху чітко простежуються хейзові інтонації з відтінками лаванди і лайма. У висоту рослини не перевищують 110 сантиметрів в умовах індора, а в аутдорі можуть витягнутися до 2 метрів.

Походження конопель Lennon

Фемінізоване насіння конопель Lennon - результат кропіткої брідерськоі роботи зі схрещування легендарного стрейна Jack Herer з оригінальним клоном ароматного і вкрай психоактивного Haze. Рівень ТГК досягає 21%.

Особливості вирощування конопель Lennon

Lennon feminised оптимально підходить для вирощування в закритих приміщеннях, а також в умовах відкритого грунту. Невибагливий характер, стресостійкість і високий імунітет дозволяють застосовувати до рослин техніку клонування (SOG), яка дає можливість максимально задіяти наявну площу і підвищити врожайність культури. Материнську рослину можна тримати на вегетативній стадії до декількох років, постійно маючи доступ до нових черенків.

З одного квадратного метра знімають до 1000 грам сухих і ароматних суцвіть або до 1300 грам з одного куща в аутдорі. Рекомендоване освітлення - 400-1000 Ватт Днат. Коренева система канабісу (особливо сатіва) вважає за краще розвиватися у великих ємностях, об'ємом від 10-15 літрів. Досвідчені садівники рекомендують використовувати 20 літрові горщики. У них рослини зможуть повністю розкрити свій потенціал врожайності і порадувати гровера чудовим харвестом.

Смак і ефект конопель Lennon

Незабутній аромат сухих і пролікованих бутонів поєднує в собі нотки лісової суниці, лаванди і лимона. Потужний терпкий дим з однієї затяжки надасть приємний, надихаючий вплив. Тепла хвиля ейфорії подарує приємні миті щастя, задоволення собою і навколишнім світом, а також допоможе активізувати приховані творчі ресурси.

Медичні характеристики конопель Lennon

Представлену культуру як панацею застосовують при душевних ранах, а також безсонні, дратівливості і для зняття наслідків стресу. Штам добре стимулює апетит, усуває нудоту і підвищує життєвий тонус. Підходить для вечірнього і денного вживання.