Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03942
Стійкість до стресових ситуацій і надійний захист від захворювань - хороший почин для початківця гровера, а досвідченому знавцеві гарна підмога, якщо ви хочете домогтися грандіозних результатів. Стрейн прекрасно себе почуває в будь-яких умовах вирощування.
Показать все Свернуть

Lemon Zkittle feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Las Vegas Lemon Skunk x Zkittlez
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
легкість і загальний підйом, що змінюється повноформатним розслабленням індіки
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
834 грн.
800 грн.

Описание Lemon Zkittle feminised Dutch Passion Seeds

Перед вами неймовірно потужні насіння конопель, які однозначно є предметом гордості селекціонерів банку насіння Dutch Passion. Оригінальний Лемон Зкіттл родом з Північної Америки, як і його батьки - стрейни Las Vegas Lemon Skunk і Zkittlez. Крос названих сортів презентував в сегменті комерційної марихуани неймовірно потужний продуктивний гібрид, який довгий час вважався одним з найяскравіших відкриттів в селекції конопель. У 2018-му році на «Highlife Cup», сорт став двічі кращим в категоріях «сатіва» і «Абсолютний чемпіон».

Загальні характеристики конопель Lemon Zkittle

Для досягнення піку зрілості рослинам Lemon Zkittle потрібно в середньому дев'ять тижнів, з появи перших паростків. В індорі це відстежити набагато простіше, ніж на вулиці. Там є сенс просто брати за орієнтир першу половину жовтня, як найбільш ймовірний час збору врожаю. Крім того, що частка тетрагідроканнабінолу в марихуані починається від 20%, штам відрізняється об'ємним врожаєм, навіть з урахуванням середніх розмірів кущів.

Вирощування конопель Lemon Zkittle

Стійкість до стресових ситуацій і надійний захист від захворювань - хороший почин для початківця гровера, а досвідченому знавцеві гарна підмога, якщо ви хочете домогтися грандіозних результатів. Стрейн прекрасно себе почуває в будь-яких умовах вирощування. До піку зрілості ваші вихованці густо обростуть суцвіттями яскраво-зеленого кольору, а місцями і характерного жовтого. Підвищена щільність шишок і приємний аромат лимона будуть вселяти надію на успіх аж до самого харвесту.

Медичне застосування конопель Lemon Zkittle

Враховуйте, що це не лікарська марихуана, хоча і має корисні для медицини властивості, до яких віднесемо поліпшення загального настрою, антистрес і протистояння безсонні.

Запах, аромат і ефект конопель Lemon Zkittle

Типовий аромат цитруса доповнюється знайомим сканковим запахом і смаком. Дим солодкий і щільний. Незначне домінування сатіви дає в процесі куріння легкість і загальний підйом, що змінюється повноформатним розслабленням індіки.