Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06088
Середньої висоти рослини формують кілька бічних відгалужень. Шишки формуються великими і досить щільними за своєю структурою.
Показать все Свернуть

Lavender feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Super Skunk x Afghani x Hawaiian
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
stone
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
83 грн.

Описание Lavender feminised Ganja Seeds

Насіння конопель фемінізованого сорту Lavender утворює кущі канабісу, які приваблюють погляд своїм незвичайним зовнішнім виглядом. Середньої висоти рослини формують кілька бічних гілок. Шишки формуються великими і досить щільними за своєю структурою. Відмінною особливістю рослини є забарвлення бутонів (ближче до харвесту). На загальному зеленому фоні суцвіть яскраво виділяються фіолетово-лавандові маточки. Період цвітіння цього фотоперіодного фемінізованого сорту становить всього 7-9 тижнів, а врожайність з одного квадратного метра може скласти близько 500 грам смолистого продукту.

Походження конопель Lavender

Професійні генетики сідбанку Ganja Seeds вивели стрейн Lavender feminised на генетичній основі Super Skunk, Afghani і Hawaiian.

Вирощування конопель Lavender

Лавандер feminised добре розвивається і показує гарну продуктивність в умовах Greenhouse, Indoor, Outdoor. Культура вимогливо ставиться до світла і підгодівлі, тому початківцям-коноплярам рекомендується звернути свою увагу на менш вибагливі штами або більш ретельно вивчити основи гровінга.

Перед висадкою в грунт насіння канабісу бажано проростити. Якщо гровер планує проводити культивацію в гроубоксі, то в якості освітлення підійде лампа не менше 400 ват Днат. У відкритому ґрунті поляна повинна висвітлюватися прямими сонячними променями протягом усього дня (від світанку до заходу сонця).

Удобрювати рекомендується органікою (кінський гній або курячий послід), але в разі використання хімії, рослинникам слід бути обережним з дозуванням, оскільки цей сорт чутливий до перегодівлі.

Медичне застосування конопель Lavender

Марихуана представленого стрейну дуже цінується в медицині. Екстракти і сухі шишки використовують як засіб від панічних атак, глаукоми, епілепсії, розсіяного склерозу, тривалої депресії, м'язових спазмів, а також в якості знеболюючого препарату.

Смак і ефект конопель Lavender

Відкривши ємність з готовою до вживання (правильно пролікованою) марихуаною, ви відчуєте аромат, що швидко поширюється в кімнаті, та нагадує пряні східні спеції. Вплив на організм дуже потужний і тривалий. На видиху густого диму растаман відчує, як всім тілом і розумом поступово опановує неквапливий «stone».