Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06088
Середньої висоти рослини формують кілька бічних відгалужень. Шишки формуються великими і досить щільними за своєю структурою.
Показать все Свернуть

Lavender feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Super Skunk x Afghani x Hawaiian
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
stone
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Lavender feminised Ganja Seeds

Насіння конопель фемінізованого сорту Lavender утворює кущі канабісу, які приваблюють погляд своїм незвичайним зовнішнім виглядом. Середньої висоти рослини формують кілька бічних гілок. Шишки формуються великими і досить щільними за своєю структурою. Відмінною особливістю рослини є забарвлення бутонів (ближче до харвесту). На загальному зеленому фоні суцвіть яскраво виділяються фіолетово-лавандові маточки. Період цвітіння цього фотоперіодного фемінізованого сорту становить всього 7-9 тижнів, а врожайність з одного квадратного метра може скласти близько 500 грам смолистого продукту.

Походження конопель Lavender

Професійні генетики сідбанку Ganja Seeds вивели стрейн Lavender feminised на генетичній основі Super Skunk, Afghani і Hawaiian.

Вирощування конопель Lavender

Лавандер feminised добре розвивається і показує гарну продуктивність в умовах Greenhouse, Indoor, Outdoor. Культура вимогливо ставиться до світла і підгодівлі, тому початківцям-коноплярам рекомендується звернути свою увагу на менш вибагливі штами або більш ретельно вивчити основи гровінга.

Перед висадкою в грунт насіння канабісу бажано проростити. Якщо гровер планує проводити культивацію в гроубоксі, то в якості освітлення підійде лампа не менше 400 ват Днат. У відкритому ґрунті поляна повинна висвітлюватися прямими сонячними променями протягом усього дня (від світанку до заходу сонця).

Удобрювати рекомендується органікою (кінський гній або курячий послід), але в разі використання хімії, рослинникам слід бути обережним з дозуванням, оскільки цей сорт чутливий до перегодівлі.

Медичне застосування конопель Lavender

Марихуана представленого стрейну дуже цінується в медицині. Екстракти і сухі шишки використовують як засіб від панічних атак, глаукоми, епілепсії, розсіяного склерозу, тривалої депресії, м'язових спазмів, а також в якості знеболюючого препарату.

Смак і ефект конопель Lavender

Відкривши ємність з готовою до вживання (правильно пролікованою) марихуаною, ви відчуєте аромат, що швидко поширюється в кімнаті, та нагадує пряні східні спеції. Вплив на організм дуже потужний і тривалий. На видиху густого диму растаман відчує, як всім тілом і розумом поступово опановує неквапливий «stone».