Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2044
Фемінізоване насіння конопель Ladyburn 1974 підійде любителям культивації у відкритому грунті, домашньому гроурумі, а також для умов дачної теплиці.
Показать все Свернуть

Ladyburn 1974 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Jack Herer x Ice Dream
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
прилив ейфорії, плавно змінюючий її на обволікаючий "стоун", який допоможе розслабитися і приємно відпочити
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Ladyburn 1974 feminised Ganja Seeds

Оригінальний сорт конопель Ladyburn 1974 feminised підійде для гроверів, які цінують якість кінцевого продукту і готові витратити дорогоцінний час на догляд за культурою. Ні, рослини не примхливі, але мають свій неповторний характер. Сходи відрізняються більш запізнілим розвитком, який з лишком компенсується на стадії цвітіння. Зовнішній вигляд кущів натякає на індічне походження штаму, однак це не так. В "крові" стрейна присутня однакова кількість індіки і сатіви, що передбачає добре збалансований ефект кінцевого продукту.

У висоту рослини досягають 140 сантиметрів, але SCROG і своєчасне підрізання верхівки допоможуть скорегувати напрямок росту. Аромат приємний і помірний. Нагадує стійкі жіночі парфуми Chanel. Рівень ТГК досягає 22%, а КБД 0,11%.

Походження конопель Ladyburn 1974

Спочатку фемінізоване насіння конопель Ladyburn 1974 було представлене брідерами Green Hause, але через деякий час селекціонери Ganja Seeds повторили досвід зарубіжних колег і вивели свій фенотип Леді Берн 1974 feminised шляхом схрещування унікального сорту Ice Dream і Jack Herer.

Особливості вирощування конопель Ladyburn 1974

Фемінізоване насіння конопель Ladyburn 1974 підійде любителям культивації у відкритому грунті, домашньому гроурумі, а також для умов дачної теплиці. Якщо гровер захоче прискорити процес розвитку розсади, в тому числі якнайшвидшого проростання насіння, то рекомендується висаджувати замочені у воді "горіхи" попередньо в маленькі стаканчики. Коли розсада вкорениться і зміцніє, її можна буде пересадити в більші 10-20 літрові горщики.

Рослини чудово піддаються SCROG, LST і клонуванню. Підтримуючи материнську рослину на вегетативній стадії зростання, садівник матиме постійний доступ до клонів і зможе максимально задіяти наявну площу, а також підвищить врожайність.

Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат. З одного квадратного метра знімають до 800 грам ароматних суцвіть або до 400 грам з одного куща в аутдорі.

Смак і ефект конопель Ladyburn 1974

Неймовірна смакоароматична композиція представленого сорту наповнена вишуканим жіночим парфумом, а також нотками фруктів і пахощів. Дим приємний і густий. Моментально викликає прилив ейфорії, плавно змінюючи її на обволікаючий "стоун", який допоможе розслабитися і приємно відпочити.

Медичні характеристики конопель Ladyburn 1974

Представлену культуру використовують в медичних цілях для лікування безсоння, зняття пригніченого стану розуму, а також стресу і дратівливості. Прекрасно піднімає настрій, і стимулює апетит.