Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS04214
В середині періоду цвітіння рекомендується допомогти рослині методом SCRoG, в цьому випадку стрейн впевнено впорається з власним вантажем гілок, доповненими масивними суцвіттями.
Показать все Свернуть

Ladyburn 1974 feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Jack Herer x Ice Dream
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
швидкий та тривалий ейфорійний вплив
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
467 грн.

Описание Ladyburn 1974 feminised Green House Seeds

Штам має однакове пропорційне співвідношенням фенотипів Indica і Sativa, та генетичною спадковістю відомих сортів Jack Herer і легендарного і багатьма улюбленого сорту Ice Dream. Хороша генетика і високий 21,8% вміст ТГК, вдало доповнені КБД - 0,11. Ladyburn тисяча дев'ятсот сімдесят чотири feminised наділений високою медичною і рекреаційною властивістю.

Дійсним цінителям конопляних культур приносить велике задоволення спостерігати за ростом кущів, які буквально на очах прикрашаються пухнастими масивними суцвіттями з безліччю сріблястих трихом-постачальників природної смоли.

Загальні характеристики конопель Ladyburn 1974

Цвітіння компактного куща триває 9 тижнів. Вага врожаю зі щедрим шаром якісної природної смоли досягає 800 грамів з квадратного метра посівної площі. І до 1000 грамів на початку жовтня з куща, вирощеного у відкритому грунті.

В середині періоду цвітіння рекомендується допомогу рослині методом SCRoG, в цьому випадку стрейн впевнено впорається з власним вантажем гілок, доповненими масивними суцвіттями.

Вирощування конопель Ladyburn 1974

Штам прекрасно вирощується в умовах вулиці і закритого простору, хоча досвідчені гровери воліють застосувати свою майстерність і знання при культивації гібрида і в приміщенні. Початківцю гроверу можна шліфувати свою майстерність на даному сорті та без остраху завдати істотної шкоди рослині.

Властивість рослин адаптовуватися до мінливих кліматичних умов заслужило повагу коноплярів з північних регіонів східної Європи, тому насіння канабісу в "холодних" країнах користуються підвищеним попитом.

Медичне застосування конопель Ladyburn 1974

З моменту появи ефективно використовується для терапії больових проявів.

Аромат, смак і ефект конопель Ladyburn 1974

Помірна доза викличе швидкий тривалий ейфорійний вплив. Тіло і свідомість накриє приємна хвиля розслабленості і безтурботності, супроводжувана солодким і тонким ароматом.