Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06080
Після того, як насіння конопель цього гібрида покажуть сходи, гроверу потрібно доглядати за кущами всього 10-12 тижнів, а після він зможе насолодитися ароматною і дуже психоактивною травичкою.
Показать все Свернуть

Kun feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Sativa x Indica
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
характеризується ейфорією
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Kun feminised Bang Seeds

Насіння конопель Kun feminised підходять для гровінга всім коноплярам без винятків. Навіть відсутність досвіду роботи з культурою не зможе стати перешкодою в отриманні смолистих суцвіть. Активно розвивається канабіс і стійко дає відсіч капризам природи, а також спокійно перенесе перелив або тимчасову посуху. Цей стрейн гровери полюбили за кількість врожаю і приємний квітковий запах готового продукту. До початку харвесту шишки покриваються товстим шаром сяючих трихом.

Після того, як насіння конопель цього гібрида покажуть сходи, гроверу потрібно доглядати за кущами всього 10-12 тижнів, а після він зможе насолодитися ароматною і дуже психоактивною травичкою. За оптимальних умов для росту, рослини подарують ботаніку близько 400-600 грам якісних бошек з метра квадратного в Indoor.

Походження конопель Kun

Фемінізовані насіння конопель Кан були отримані селекціонерами BangSeeds в результаті схрещування кращих представників індіка і сатіва.

Особливості вирощування конопель Kun

Культивація представленого стрейна не викличе утруднень в умовах теплиці, домашнього гроубокса і Outdoor. У закритому приміщенні рослинам необхідний живильний грунт, якісне освітлення (бажано використовувати Днат лампу від 250 ват), своєчасний полив і періодичне внесення добрив. Щоб відчути під час вживання шишок характерний цьому сорту смак і аромат, конопляру слід підгодовувати рослину виключно органікою.

Незважаючи на те, що рослина невибаглива, рекомендується стежити за рівнем кислотності грунту. Показник рН не повинен перевищувати 6-6,5.

У аутдорі культуру висаджують в лунки об'ємом від 15 літрів у вигляді пророслого насіння або вкоріненої розсади.

Аромат і ефект конопель Kun

Висушеним пролікованим бутонам властиві квіткові пахощі. Вплив характеризується ейфорією. Курець може відчути бажання створити якийсь шедевр мистецтва.

Медичне застосування конопель Kun

Марихуана цього штаму не використовується в медицині. Було відмічено, що вживання ґанджі покращує настрій і сприяє позбавленню від стресу і депресії.