Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03550
Незважаючи на міць і стійкість, рослина не в змозі самостійно витримати вагу великої кількості суцвіть, тому ближче до завершальної фази цвітіння потребує додаткової підтримки підпорами або підв'язками.
Показать все Свернуть

King's Kush feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
OG Kush x Grape
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний і тривалий, піднімає тонус і настрій, наповнює п'янким розслабленням
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
267 грн.

Описание King's Kush feminised Green House Seeds

Схрещування сортів канабісу Grape і OG Kush виявилося вельми вдалим, і народжений ними фемінізований гібрид справляє враження воістину королівської врожайності лише через через 9 тижнів цвітіння. Про силу стрейна каже рівень компонентів ТГК і КБД (20.29 і 0.32% відповідно), причому ефективність впливу спожитої дози тонізуючого диму зберігається тривалий час.

Загальні характеристики конопель King's Kush

До закінчення нетривалого періоду життя, канабіс підходить з високою насиченістю смолистих шишок, що досягають 800 грамів з одного квадратного метра посіву і до 1100 грамів з куща при культивації на відкритому повітрі. Рослина з потужними довгими міжвузлями і красивою розгалуженою структурою ідеально підходить для вирощування методом SCROG. Також можна застосувати раціональний спосіб LST, що дозволить створити для рослини ідеальні умови розвитку.

Ближче до кульмінаційної порі дозрівання суцвіть листя набувають темний, майже чорний колір, а величезні лаймово-зелені шишки з помаранчевими закінченнями і шаром білих кристалів, виробляють дивовижне враження.

Приємна пора збирання врожаю настає на початку жовтня.

Вирощування конопель King's Kush

Незважаючи на міць і стійкість, рослина не в змозі самостійно витримати вагу великої кількості суцвіть, тому ближче до завершальної фази цвітіння потребує додаткової підтримки підпорами або підв'язками.

Використовуючи насіння канабісу даного штаму навіть початківець гровер зможе виростити міцний кущ психоделічної культури, яка потребує спеціальних умов культивації. Головна умова забезпечити рослину якісними добривами, своєчасним поливом і сприятливими кліматичними умовами.

Медичне застосування конопель King's Kush

Препарати з цієї рослини успішно нормалізують сон, виводять зі стану депресії, знижують больові відчуття.

Аромат, смак і ефект конопель King's Kush

Стрейн продовжує традиції кушської конопляної культури типовим хеш-смаком і наростаючим ефектом. Солодкуваті нотки з приємною кислинкою, спільно з ароматом винограду і ненав'язливим відтінком лаванди, нагадують про екзотичне походження фемінізованого штаму з елітного екзотичного сімейства.

Ефект королівського сорту володіє потужністю і тривалістю впливу, він відмінно піднімає тонус і настрій, наповнює п'янким розслабленням.