Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06078
Фемінізоване насіння конопель 100% дають жіночі сходи, тому ботаніку не доведеться «пильнувати» день і ніч, щоб вчасно ліквідувати «хлопчиків». За структурою кущ нагадує відомий всім коноплярам стрейн АК-47.
Показать все Свернуть

Khan Tengri feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
високе
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Indica x Sativa
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Деревинний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
вплив потужний і тривалий
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Khan Tengri feminised Bang Seeds

Купити насіння конопель Khan Tengri feminised рекомендується переважно досвідченим гроверам, оскільки даний сорт досить вимогливий до умов і не завжди може пробачити коноплярам перелив або перегодовування. У генофонді стрейна ідеально дотриманий баланс Indica і Sativa. Фемінізоване насіння конопель 100% дають жіночі сходи, тому ботаніку не доведеться «пильнувати» день і ніч, щоб вчасно ліквідувати «хлопчиків».

За структурою кущ нагадує відомий всім коноплярам стрейн АК-47. Канабіс має витягнуту, масивну, центральну колу і кілька міцних бічних відгалужень. Бутони утворюються важкі і досить щільні. До завершальної стадії цвітіння суцвіття покриваються сліпучим смолянистим шаром. Рівень ТГК досягає 20%.

Походження конопель Khan Tengri

Фотоперіодний фемінізований сорт Khan Tengri виведений на основі генетики кращих представників індіка і сатіва. Гібрид перейняв найвидатніші якості своїх предків, які дозволяють гроверу отримати відмінний врожай.

Особливості вирощування конопель Khan Tengri

Примхлива "дівчинка"воліє максимум світла і своєчасний полив. Гроубокс слід оснастити лампою ДНаТ від 400 ват, системою вентиляції і кулером для обдування листя. Обсяг горщика повинен бути не менше 15 літрів, а заповнювати його бажано сумішшю з покупної землі, перліту і кокосового грунту. У домашніх умовах висота рослини не перевищує більш 90-100 сантиметрів, в той час як у відкритому ґрунті культура витягується до 130 см. З квадратного метра посівної площі конопляр зможе отримати близько 600 грам сухого продукту.

Вибираючи поляну для висадки розсади, ботаніку слід подбати про те, щоб поруч зростаючі чагарники і дерева не заступали канабіс протягом дня своєю тінню.

Аромат і ефект конопель Khan Tengri

Пахощі висушених шишок наповнені нотами сандалу і деревини. Вплив потужний і тривалий. Ганджа цього гібрида підходить для вечірнього вживання.

Медичне застосування конопель Khan Tengri

Марихуана цього штаму широко поширена як лікарський засіб від безлічі недуг. Вона чудово бореться з хронічними хворобами, мігренню, м'язовими спазмами, артритом, а також нападами нудоти.