Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06077
Насіння конопель Kenepshep feminised - прекрасний посадковий матеріал, що володіє високим відсотком схожості (98%). Досвідчені садівники рекомендують попередньо замочити "горіхи" в воді і проростити їх між двома вологими ватними дисками.
Показать все Свернуть

Kenepshep feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Indica x Sativa
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує хвилю умиротворення і розслаблення в поєднанні з легкою радістю
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Kenepshep feminised Bang Seeds

Фемінізовані насіння конопель Kenepshep - ідеальний вибір для початківця садівника, тільки почав осягати захоплююче мистецтво грова. Гібрид підходить для культивації в відкритому грунті, а також в домашній оранжереї. У висоту рослини рідко перевищують 80-100 сантиметрів, що дозволяє культивувати їх у дуже скромних гроурумах. На вулиці розміри кущів також важливі. Чим нижче рослина, тим менше шансів його виявити випадковим оком. Компактність - не єдина перевага даного сорту. Він наділений винятковим ароматом солодощів, а також відрізняється високою продуктивністю смоли і імунітетом до цвілі і гнилі.

Цвітіння культури триває 10-12 тижнів, а концентрація тетрагідроканнабінола (ТГК) в смолі досягає 18%.

Походження конопель Kenepshep

Фотоперіодний фемінізований гібрид Kenepshep був виведений досвідченими селекціонерами сідбанка BangSeeds шляхом схрещування добірних фенотипів сатіва і індіка. Тривалий процес стабілізації дозволив брідеру отримати вкрай невибагливу до умов культивації рослину з чарівними смакоароматичними якостями і прекрасними зовнішніми даними.

Особливості вирощування конопель Kenepshep

Насіння конопель Kenepshep feminised - прекрасний посадковий матеріал, що володіє високим відсотком схожості (98%). Досвідчені садівники рекомендують попередньо замочити "горіхи" в воді і проростити їх між двома вологими ватними дисками. Така техніка дозволить домогтися стовідсоткової схожості.

Рослини даного стрейну формують довгі бічні гілки значних розмірів і центральну колу. Кущі добре відгукуються на SCROG, а також піддаються клонуванню. Дані техніки допоможуть садівникові раціонально задіяти наявну площу культивації та отримати максимальний урожай. Культивуючи стрейн в горщиках обсягом від 10 літрів при освітленні в 400 Ватт Днат, гровер зможе зняти до 600 грам сухих ароматних бутонів з одного метра квадратного.

Аромат і ефект конопель Kenepshep

Сухі шишки представленого сорту канабісу після тривалої пролічці виділяють солодкий аромат, що поєднує в собі фруктові і квіткові відтінки. М'який і насичений маслами дим подарує теплу, приковувану до дивану хвилю умиротворення і розслаблення в поєднанні з легкою радістю, що йде з глибин свідомості. Під впливом штаму приємно подумати про життєві цілі, трохи відволіктися на філософські вигадки, а також просто розслабитися в колі близьких по духу друзів.

Медичне застосування конопель Kenepshep

Даний гібрид не є медичним, однак може застосовуватися в якості легкого заспокійливого засобу.