Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06074
Якщо початківець садівник хоче відразу виростити багато ароматних бутонів і не знає, яке насіння конопель замовити, то даний стрейн - ідеальний варіант. Невибагливі сходи не зажадають до себе зайвої уваги і турботи.
Показать все Свернуть

Karakum feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Lemon x Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
супроводжується радісними переживаннями і чарівною релаксацією
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Karakum feminised Bang Seeds

Фотоперіодний фемінізований сорт конопель Karakum - відмінний гібрид відрізняється високим потенціалом врожайності, а також невибагливістю до умов культивації. Досвідчені брідери сідбанка BangSeeds зробили все можливе, щоб ваш гров став безтурботним. Якщо початківець садівник хоче відразу виростити багато ароматних бутонів і не знає, яке насіння конопель замовити, то даний стрейн - ідеальний варіант. Невибагливі сходи не зажадають до себе зайвої уваги і турботи. Всього через 4 тижні вегетативної стадії вони перетворяться в міцні кущі з вузлуватими бічними гілками і вражаючою центральної колою.

Цвітіння культури триває 7-9 тижнів і супроводжується чудовим лимонним ароматом. Концентрація тетрагідроканнабінола досягає 20%.

Походження конопель Karakum

Фемінізовані насіння конопель Karakum були отримані шляхом схрещування оригінального Сканк з Lemon. Одержаний гібрид ввібрав в себе кращі характеристики батьківських ліній. Крім ексклюзивного аромату він успадкував високий імунітет, що дозволяє протистояти цвілі і гнилі.

Особливості вирощування конопель Karakum

Насіння конопель Karakum feminised - прекрасний посівний матеріал, який підходить для висадки у відкритий грунт і в домашню оранжерею. Зміцнілу розсаду десантують на вулицю при стабільній нічній температурі + 10 градусів за Цельсієм. У гроурумі насіння можна висаджувати в горщики, об'ємом від 7 літрів. В якості поживної основи часто використовують суміш кокосового волокна з перлітом і збагаченої землі.

Рослини цього сорту добре відгукуються на SCROG, SOG і LST. При оптимальному освітленні від 400 ват Днат гровер зможе отримати до 800 грам смолистих бутонів з одного метра квадратного. Помірне внесення добрив на стадії цвітіння допоможе рослинам сформувати більш щільні і тугі суцвіття.

Аромат і ефект конопель Karakum

Грамотно проліковані суцвіття цього гібрида заповнять чудовим лимонним ароматом все приміщення, в якому садівник вирішить подрібнити їх. Наповнений маслами дим залишить приємний післясмак і дозволить зануритися в тривалу подорож, що супроводжується радісними переживаннями і чарівною релаксацією. Підходить для вечірнього і денного вживання.

Медичне застосування конопель Karakum

Цей штам не відноситься до медичних сортів, проте може застосовуватися в якості легкого знеболюючого засобу при мігрені.