Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS08098
Для марихуани, яку вирощують в домашніх умовах, дуже потрібне свіже повітря. Для забезпечення його стабільного доступу рекомендуємо купити канальний вентилятор.
Показать все Свернуть

Канальний вентилятор

Виробник:
Ganja Seeds
Страна:
Украина
400 грн.
Увага!

*Ціна доставки обговорюється індивідуально.

Описание Канальний вентилятор

Для марихуани, яку вирощують в домашніх умовах, дуже потрібне свіже повітря. Для забезпечення його стабільного доступу рекомендуємо купити канальний вентилятор, який не тільки забезпечить канабіс повітрям, але і перемішає його в боксі. Разом з цим пристроєм йде вугільний фільтр, призначений для затримування неприємних запахів, мікробактерій і дрібних частинок пилу. Він видуває повітря і встановлюється в верхній рукав гроубокса, а нижній рукав забезпечує доступ кисню. Все це говорить про те, що відбувається перемішування повітря, завдяки якому канабіс забезпечується всім необхідним для здорового розвитку. Купити канальний вентилятор також можна для забезпечення рівномірної температури по всій площі культивації.

Якщо ваш гроубокс оснащений системою автоматичного контролю клімату Jarvis, то вентилятор почне працювати автоматично, у вас не буде труднощів при вирощуванні конопель індорним способом. Охолодження температури всередині боксу потрібне для підтримки оптимального мікроклімату. Навіть якщо конопляр користується світлодіодними лампами, які практично не нагріваються, охолодження необхідно.