Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1631
Протягом 4-х тижнів після вегетативного періоду в індорі, висота куща в середньому доходить до 120-150 см. Каннабіс відрізняється від всіх сортів своїм рясним врожаєм при вирощуванні на гідропоніці, а також в аутдорі.
Показать все Свернуть

Kalichakra feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
India x Asia
Тип:
Sativa
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
М'ятний
Медичний сорт:
так
Особливості:
добре росте без будь-яких примх і щедра на врожай навіть при мінімальній до неї увазі
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
качає свідомість на хвилях позитиву і ейфорії
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Kalichakra feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт канабісу Kalichakra з'явився в Золотому Трикутнику південної Індії (М'янма, Лаос, Таїланд) і був названий на честь Богині Калі, яку індуси шанують як дружину Бога Шиви, а точніше його протилежну сторону. Kalichakra feminised - це завжди витончений кущ канабісу з переважною часткою генів сатіва. Він дуже простий в процесі культивації і стійкий до всіляких видів цвілі.

Протягом 4-х тижнів після вегетативного періоду в індорі, висота куща в середньому доходить до 120-150 см. Каннабіс відрізняється від всіх сортів своїм рясним врожаєм при вирощуванні на гідропоніці, а також в аутдорі.

Шикарні і смолисті бутони ростуть і набираються сили на гілках з дуже малою кількістю листя, що дозволяє забезпечити найкращу світлопроникність.

Гібрид не має сильного запаху, що відразу ж робить його дивовижним сортом для прихованої культивації. Яскравий ефект сатіви протікає приємним чином і не змушує растамана відволікатися на підвищене серцебиття і інші реакції організму.

Довідка! Вирощуючи Kalichakra feminised гровер з легкістю забезпечить себе безліччю клонів материнської рослини.

Родовід Kalichakra

У процесі створення Kalichakra селекціонери використовували коноплю з найкращими характеристиками. Всі відібрані ними сорти росли на просторах знаменитого індійського Золотого Трикутника. Генотип канабісу landrace (диких сортів) закладений в основу Kalichakra feminised, наділяють даний стрейн сатівною структурою з властивим йому кольором і формою шишок.

Вирощуючи представлений штам, гровер зіткнеться з приємною, але небезпечною для рослини особливістю. Якщо вчасно не підв'язати гілки рослини, то вони можуть зламатися під вагою важких і смолистих шишок.

Особливості вирощування конопель Kalichakra

Кожен гровер незалежно від досвіду в культивації канабісу може досягти чудових результатів при вирощуванні Kalichakra. Фемінізований сорт конопель добре росте без будь-яких примх і щедрий на врожай навіть при мінімальній до нього увазі. Простота культивації підійде злегка ледачим гроверам, і тим, хто і не має наміру вникати в тонкощі мистецтва вирощування, а просто хоче своєчасно зняти свій високоякісний урожай.

Суцвіття мають конічну форму, схожу на вежі. Процес збору врожаю відбувається дуже просто і швидко, так як листя у рослини дуже мало. Подовжені суцвіття дозволяють гроверу використовувати цей сорт як материнську рослину для розведення методом живцювання, забезпечуючи високі показники врожайності.

Вирощуючи канабіс в закритих умовах, при освітленні лампою ДнаТ 400 Вт на 1м2, через 4 тижні вегетації кущ досягає висоти в 120 см. Гровер може регулювати висоту рослини на свій розсуд, для цього необхідно лише скоротити час веги або просто прищепити верхівку куща.

Збір врожаю відбувається через 68 днів цвітіння, бувають випадки, коли потрібні додаткові тижні для розвитку більш соковитих суцвіть.

Сорт дає блискучий урожай при зростанні під відкритим небом в помірно-тропічних і жарких країнах. У середній смузі земної кулі рекомендується культивувати Kalichakra в теплицях або боксах, адже продуктивність безпосередньо залежить від умов вирощування.

Вирощування конопель Kalichakra вдома

Kalichakra feminised невибаглива і невимоглива до добрив, що робить її ідеальним сортом для новачків. Якщо подбати про досить насичений поживними елементами грунт, то потреба в стимуляторах зовсім відпадає. Коренева система рослини любить простір, тому висаджувати пророщене насіння канабісу слід в горщики об'ємом 12-20 літрів.

Довідка! Використовуючи грунт з магазину необхідно стежити за вмістом рівня рН. Оптимальним для вирощування Kalichakra feminised вважається показник кислотності не вище 6-6.5.

Грунт для вирощування рекомендується змішати з кокогрунтом або вермикулітом. Такий склад зробить грунт більш «пухнастим», що дозволить кореневій системі безперешкодно розвиватися.

Стрейн відмінно переносить «тренування» і показує чудові результати на SCROG і SOG техніках вирощування.

У період вегетації рослині потрібно ЕСЛ лампа на 80-150 ват, а при переході на режим 12 \ 12 рекомендується використовувати лампи високого тиску від 400 ват (Днат).

Фемінізована «Калічакра" не виділяє сильний запах, тому вугільний фільтр встановлюється за бажанням.

Прекрасних результатів домагаються професійні гровери вирощуючи штам на гідропонній системі. Щоб домогтися швидкого росту і щільності рослинам потрібно підвищити вміст СО2 в повітрі.

Довідка! У багатьох магазинах у продажу є спеціальні таблетки СО2. Вони виділяють вуглекислий газ в боксі і канабіс починає рости як на дріжджах.

Вирощування конопель Kalichakra на вулиці

З вирощуванням Kalichakra feminised в умовах аутдору впорається навіть самий недосвідчений гровер. Невибагливість до навколишніх умов а також підвищена стійкість до різних грибків і плісняви дозволять рослинникам після 70 днів цвітіння зняти гідний і потужний урожай смолистих шишок.

Лунки для висадки пророщеного насіння канабісу слід робити об'ємними на 20-25 літрів. Як субстрат використовують грунт з магазину або самостійно приготований субстрат, який складається з:

  • частини річкового піску;
  • землі з-під кропив'янику;
  • вермикуліту або крупного перліту;
  • компосту на основі кінського гною.

Рослина може досягати 180 сантиметрів при вирощуванні на вулиці, тому гроверу доведеться підшукати тихе і приховане від сторонніх очей місце з достатнім освітленням «від світанку до заходу сонця».

Канабіс добре росте при регулярному поливі, тому зволожувати землю необхідно навіть в період проливних дощів.

Довідка! 3-6 години сильного дощу зволожить лише верхній шар грунту не глибше ніж на 15-18 сантиметрів, а коренева система канабісу досягає глибини в 35-40 см.

Щоб знизити регулярність поливу своєї рослини багато коноплярів йдуть на хитрість і додають в середину лунки гідрогель, який розбухає при поливі і утримує вологу під землею. У період посушливих днів він віддає воду безпосередньо кореневій системі, а при новому поливі знову розбухає.

Цікавий факт! Щоб повністю осягнути смакову гаму Kalichakra feminised підприємливі ботаніки не проводять манікюрінг своїх кущів відразу і сушать рослину цілком з кореневою системою. Цукор, який знаходяться в коренях канабісу, при висиханні живить суцвіття, а смак готового продукту відрізняється солодкістю і м'якістю при вживанні.

Смакові якості і ефект конопель Kalichakra

М'ятний, тонкий і вишуканий аромат дарують гроверу бутони Kalichakra. Вдихаючи тягучий дим канабісу, моментально наповнюєшся життєвою енергією і силою, а також позбавляє розум від гнітючих думок. Протягом довгого часу після затяжки ви відчуваєте чудовий і безтурботний настрій, якому сприяє сатіва. Канабіс Kalichakra feminised здатний моментально впоратися з підвищеною тривожністю замінивши її позитивними емоціями. Погляд на Світ стає сонячним і райдужним. Після вживання сорту підвищується рівень тілесних відчуттів, що зробить романтичне побачення закоханих незабутнім.

Солодкий і бажаний сорт сатіви качає свідомість на хвилях позитиву і ейфорії, не маючи при цьому жодного протипоказання. Медичне застосування Kalichakra feminised полягає в боротьбі з депресією, асоціативними розладами.