Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1630
До цвітіння сходи перетворяться в статні рослини з довгими бічними гілками і вражаючою центральної колою. Листя вузькі, а шишки довгасті. Стрейн відноситься до сортів-чемпіонів.
Показать все Свернуть

Kali Mist feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Sativa
Тип:
Sativa
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
моментально закрутить голову і доставить в світ одкровень і трансцендентного переживання на гребені потужної ейфорічної хвилі
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Kali Mist feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Kali Mist - відмінний представник сатівного царства канабісу, що демонструє стрімке прокльовування і швидке зростання сходів, невибагливість до умов культивації і високу врожайність. До цвітіння сходи перетворяться в статні рослини з довгими бічними гілками і вражаючою центральної колою. Листя вузькі, а шишки довгасті. Стрейн відноситься до сортів-чемпіонів. У його скарбничці п'ять Кубків канабісу в різних номінаціях.

Висота кущів досягає 140 сантиметрів в індорі і до 180 сантиметрів в аутдорі. Цвітіння триває 10-12 тижнів.

Походження конопель Kali Mist

Фемінізоване насіння конопель Kali Mist були отримані шляхом схрещування двох добірних Сатівних гібридів.

Особливості вирощування конопель Kali Mist

Насіння конопель Kali Mist feminised адаптоване під культивацію в аутдорі, а також в домашньому гроурумі. Рослини не бояться високих температур і не стресують в посуху. З одного квадратного метра досвідчені садівники отримують до 700 грам сухих запашних суцвіть або до 500 грам в умовах відкритого грунту і теплиці.

Оптимальне освітлення - 400-100 Ватт Днат. Горщики - 10-20 літрів. Аутдорні лунки - 25-50 літрів. Культура однаково добре сприймає органіку і хімію в якості добрив. Яке з них використовувати - вибір гровера.

Смак і ефект конопель Kali Mist

Аромат сухих суцвіть штаму наповнений вишуканими нотками благородного лікеру, спецій і вологої деревини. Ефект від затягування насиченого оліями диму моментально закрутить голову і доставить в світ одкровень і трансцендентного переживання на гребені потужної ейфорічної хвилі.

Медичні характеристики конопель Kali Mist

Медичний потенціал культури Kali Mist feminised дозволяє використовувати екстракти та сухі бутони для лікування душевних ран, а також депресії, безсоння, усунення нудоти, зняття наслідків стресу і підвищеної тривожності. Пригнічує панічні атаки.