Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03558
Стебло і гілки стрейна товсті і міцні, завдяки чому повністю виконують своє призначення. Особливої уваги заслуговують шишки - це свято для очей, які не можна відірвати від щільних тугих суцвіть, рясно вкритих якісної смолою.
Показать все Свернуть

Kaia Kush feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze, Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Super Silver haze x OG Kush
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Невідомо
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
так
Ефект:
потужний, тривалий
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
250 грн.

Описание Kaia Kush feminised Green House Seeds

Високі якості цього сорту канабісу з фенотипом 30% сатіва + 70% Індіка підтвердило 1-е місце в категорії «Насіннєва компанія» в кубку «Каннабіс» в 2007 році.

Кайя-Куш став результатом поєднання двох знаменитих і затребуваних стрейнів вищого класу. Парникове насіння OG Kush об'єднали з відомим Super Silver Haze, що призвело до появи гібрида з високою врожайністю та медичної цінністю, які забезпечило гармонійно підібране співвідношення ТГК- КБД- КБН (19,8-0,38-0,26 відсотків відповідно).

Загальні характеристики конопель Kaia Kush

Для свого невеликого зросту рослина має гарну врожайність. При виконанні рекомендацій по культивації конопляної культури, можна отримати до 1000 грамів суцвіть з куща при вирощуванні в Outdoor. Не менш щедрий врожай очікує шанувальників Indoor - до 800 грамів з одного квадратного метра посіву.

На відкритому повітрі якісне насіння конопель дають здорові паростки, які швидко розвиваються до генетичного середнього розміру з потужною щільною структурою. Правда, така будова куща вимагає своєчасно проводити проріджування для безперешкодного отримання внутрішніх шишок світлом.

Стебло і гілки стрейна товсті і міцні, завдяки чому повністю виконують своє призначення. Особливої уваги заслуговують шишки - це свято для очей, які не можна відірвати від щільних тугих суцвіть, рясно вкритих якісної смолою.

При дотриманні культивування рослини, можна сміливо розраховувати на врожай в першому тижні жовтня в регіонах північної півкулі.

Вирощування конопель Kaia Kush

Цей сорт відмінно росте в закритому приміщенні і на відкритому повітрі, особливо якщо використовувати методи SoG і ScrOG. Однак і без цих технологій рослина гармонійно розвивається і впевнено доходить до фази збирання врожаю.

Медичне застосування конопель Kaia Kush

Черговий медичний сорт канабісу неодноразово виявляв високі терапевтичні властивості для локалізації різних захворювань, особливо при хронічних больових синдромах.

Аромат, смак і ефект конопель Kaia Kush

Стрейн має могутній вплив, особливо силу відчувають початківці споживачі марихуани. Ефект тривалий, розслабляючий і креативний. Підвищується творча і фізична активність.