Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: vip12373
Juggernaut feminised прекрасний сорт канабісу, в якому гармонійно доповнюють один одного індіка і сатіва. Сорт містить від 15 до 17% ТГК і сподобається тим коноплярам, які очікують медитативного ефекту від отриманого врожаю.
Показать все Свернуть

Juggernaut feminised GanjaVIP Seeds

Виробник:
GanjaVIP
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Super Skunk x White Widow
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
так
Особливості:
Незалежно від способу культивації дозволить конопляру досягти запланованого врожаю
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ефект нагадує "кам'яний спокій", який змінюється плавним зануренням в мрії
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
499 грн.

Описание Juggernaut feminised GanjaVIP Seeds

Juggernaut feminised прекрасний сорт канабісу, в якому гармонійно доповнюють один одного індіка і сатіва. Сорт містить від 15 до 17% ТГК і сподобається тим коноплярам, які очікують медитативного ефекту від отриманого врожаю.

Аромат при цвітінні має потужний хімічний відтінок і нагадує запах полівінілхлориду тому краще оснастити свій бокс хорошою вентиляцією.

Гібрид Juggernaut feminised повністю відцвітає за 65 днів і має прекрасні показники врожайності. В умовах індора штам може призвести від 500 до 800 грам прекрасних смолистих шишок на один квадратний метр. Якщо гровер віддасть перевагу вирощувати в умовах відкритого грунту, то може розраховувати на урожай до 1000 грамів з одного куща.

Компактні розміри Juggernaut дозволяють застосовувати до нього техніку культивації "SCROG". Поступливість рослини дає можливість тренувати його навіть в самих скромних боксах.

Сорт невибагливий в культивації і не викличе труднощів у початківців коноплярів. Досить забезпечити рослині світло, тепло, вентиляцію, поживний грунт і регулярний полив.

Родовід конопель Juggernaut

Неймовірна "гримуча суміш" зачаїлася в генах Juggernaut feminised. Для отримання цього невибагливого гібрида використовувалися легендарні Skunk Super і White Widow. Батьки гібрида були, є і будуть справжніми легендами коноплярства. Вони передали Juggernaut кращі характеристики.

Особливості вирощування конопель Juggernaut

Як і для більшості сортів канабісу їм необхідний регулярний полив і гідне освітлення. Не можна допускати зайвої вологості в боксі інакше виникне ризик появи цвілі.

Початківцям гроверам слід також звернути увагу на температуру в боксі. Якщо вона буде мінливою, то рослина зазнає стрес і може перетворитися в гермафродита.

Штам є сильно пахнучим сортом конопель тому гроверу краще встановити вугільний фільтр.

Особливості вирощування конопель Juggernaut в Індоре

Для культивації Juggernaut feminised в гроубоксі знадобитися лампа потужністю не менше 250 ват Днат. Тривалість вегетативної стадії може бути визначена гровером самостійно. Як правило, через 45 днів вегитації можна перемикати режим освітлення з 18 \ 6 на 12 \ 12.

Довідка! Гровер, який володіє великим боксом може тримати Juggernaut feminised на вегитації і 50-60 днів. Таким чином, рослина стане справжнім гігантом і принесе великий урожай.

Для культивації в домашніх умовах краще використовувати 20-ти літрові горщики наповнені на 1 \ 2 магазинною землею з показником мікроелементів 20:20:20, а також вермикулітом, кокосовим грунтом і гумусом.

Особливості вирощування конопель Juggernaut в аутдорі

Під відкритим небом Juggernaut може вирости до 200 сантиметрів у висоту. Такі розміри диктують гроверу зобов'язання по ретельному підбору місця далеко від сторонніх очей.

Висаджують підрослою, добре укоріненою розсадою в ямки об'ємом від 20-ти літрів. Удобрювати рослина можна починати на стадії вегетації легким "компотом" на основі компосту або кінського гною. Використовуючи хімічні добрива необхідно припинити годувати кущ Juggernaut feminised за 10-12 днів до передбачуваного харвесту. Така хитрість дозволить отримати шишки з високими ароматичними і смаковими характеристиками.

Смакові якості і ефект конопель Juggernaut feminised

До кінця цвітіння хімічний аромат у Juggernaut feminised пропадає і кінцевий продукт набуває благородні нотки ананаса і викликає літній настрій. Сорт сильно проявляється у фізичному впливі. При вживанні відчувається м'яка, але впевнена хвиля, яка піднімається по всьому тілу, знімаючи м'язові затискачі і приковує курця до крісла. Такий ефект нагадує "кам'яний спокій", який змінюється плавним зануренням в мрії і викликає седативний ефект.

Терпкість диму компенсується тривалим солодким присмаком тропічних фруктів. Сорт Juggernaut feminised відмінно береться з безсонням і може стати "чарівним" знеболюючим.