Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03939
Рослини надійно захищені від кліщів та інших шкідників, а також від утворень цвілі, що робить гров простим і доступним для всіх. Крім того, вони відмінно реагують на обрізку і піддаються тренуванню.
Показать все Свернуть

Jorge’s Diamonds #1 feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
церебральний вплив супроводжується розслабленням і спрагою спілкування
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
832 грн.

Описание Jorge’s Diamonds #1 feminised Dutch Passion Seeds

Ще один сорт марихуани, названий на честь знаменитого брідера. Його звуть Хорхе Сервантес ака Хорхе Ван Паттен і він протягом тривалого часу активно просував культуру вирощування конопель, видаючи відеофільми, публікуючи книги на дану тему. Генетичне походження Jorge's Diamonds # 1 відомо тільки самому творцеві і брідерам з Dutch Passion. Однозначно можна сказати тільки про індичне домінуванні у фенотипі стрейна.

Загальні характеристики конопель Jorge's Diamonds # 1

На вегетацію рослин штаму необхідно близько чотирьох тижнів, а повний цикл цвітіння може тривати від восьми до десяти тижнів. За цей час в індорі кущі виростають на 50-70 сантиметрів вгору (індор). З таких досить компактних рослин, при комфортному гровінгі збирають 250-350 грам на кожному квадратному метрі посівної площі. Тетрагідроканнабінолу в сухій речовині, як правило, від 16 до 18%.

Вирощування конопель Jorge's Diamonds # 1

Брідери рекомендують виконувати вирощування конопель в теплиці або закритому приміщенні, уникаючи застосування гідропонних систем. Але в аутдорі стрейн покаже себе набагато ефективніше, адже він орієнтований на культивування у відкритому грунті. Рослини надійно захищені від кліщів та інших шкідників, а також від утворень цвілі, що робить гров простим і доступним для всіх. Крім того, вони відмінно реагують на обрізку і піддаються тренуванню.

Медичне застосування конопель Jorge's Diamonds # 1

Цей канабіс застосовують для відновлення сну і полегшення наслідків депресії. Також ганджа від Хорхе допомагає впоратися з м'язовими спазмами і головним болем.

Запах, аромат і ефект конопель Jorge's Diamonds # 1

Запашний і збалансований запах відрізняється солодкістю і легкими вкрапленнями тонів меду, малини, дозрілих фруктів. У смаку більше реалізована загальна солодкість з фруктовим присмаком. Церебральний вплив супроводжується розслабленням і спрагою спілкування.