Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1628
Сходи гібрида не потребують підвищеної уважності з боку гровера. Все, що потрібно стрейну для нарощування маси іскристих суцвіть - світло, регулярний полив і якісний обдув.
Показать все Свернуть

Jock Horror feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze, Northern, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Northern Light x Skunk x Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Особливості:
производит столько смолы, что даже его ветви блестят от кристаллов ТГК
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує чудову ейфорію і дозволить випробувати нестримну радість, достаток і активізує творче мислення
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Jock Horror feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт конопель Jock Horror - чудовий гібрид, що поєднує в собі легендарну генетику Сканк, Північного Сяйва і ароматного Хейз. Сходи гібрида не потребують підвищеної уважності з боку гровера. Все, що потрібно стрейну для нарощування маси іскристих суцвіть - світло, регулярний полив і якісний обдув.

Кущі сорту можуть витягнутися до 120 сантиметрів в індорі і до 170 в аутдорі. У генному пантеоні домінує сатіва (70%). Цвітіння триває 10-12 тижнів.

Походження конопель Jock Horror

Фемінізовані насіння конопель Jock Horror були отримані селекціонерами сид-банку Ganja Seeds шляхом схрещування Skunk, Haze і Northern Light. Рівень ТГК - 20%. Одержаний гібрид успадкував найкращі характеристики батьків і здатний продемонструвати високу врожайність, прекрасні смакоароматичні якості, а також невибагливість в культивації.

Особливості вирощування конопель Jock Horror

Насіння конопель Jock Horror feminised мають високий (99%) відсоток схожості при дотриманні стандартних технік пророщування. Посівний матеріал ідеально підходить для аутдору в країнах з південним кліматом, а також для умов домашнього гроурума і садової теплиці. З одного квадратного метра можна знімати до 600 грам сухого продукту або до 700 грам з одного куща на вулиці.

Масивна коренева система представленого штаму чудово розвивається у великих горщиках, об'ємом від 6-10 літрів. Аутдорні лунки - 20-30 літрів. Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат.

Рослини дивовижно тренуються. Гнучка структура куща дозволяє застосовувати до плантації техніки LST, SCROG і SOG. Остання техніка дає можливість раціонально використовувати кожен сантиметр наявної площі та дозволить значно підвищити врожайність.

Смак і ефект конопель Jock Horror

Вибухова хвиля фруктового бризу з відтінками лікарських трав закрутить в чудовому вирі всі рецептори нюху досвідченого цінителя канабісу. Приємний на смак густий дим подарує чудову ейфорію і дозволить випробувати нестримну радість, достаток і активізує творче мислення. Через деякий час, настане приємний "стоун". Під нього приємно полежати або просто прогулятися по вулиці на самоті.

Медичні характеристики конопель Jock Horror

Терапевтичні властивості стрейну використовують для лікування хронічної втоми, нормалізації сну, зняття тривожності і дратівливості, а також в якості знеболюючого і стимуляції апетиту.