Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06073
Насіння коноплі мають високий відсоток схожості (99%) за умови попереднього замочування і пророщування між вологими серветками. Висаджують проклюнуті "горіхи" на глибину не більше 0,5-0,7 см у великі горщики від 7 літрів.
Показать все Свернуть

Jasybay feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
високе
Генетика присутня:
Afghan
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Mexican Sativa x Afghani
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
створює враження зупинки часу і тілесної підвішеності в вакуумі
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Jasybay feminised Bang Seeds

Jasybay feminised - дивовижний гібрид, що володіє високим медичним потенціалом, а також високою врожайністю і податливою вдачею. Сходи культури формують пухнасті рослини з подовженою центральної колою, широким листям оливкового кольору і міцними бічними гілками. Стрейн підходить початківцям садівникам, так як здатний стійко переносити переливи і перегодування, які є основною помилкою недосвідченого гровера. Також культура не боїться прищипування, що дозволяє вирощувати її в скромних оранжереях і навіть в системних блоках. Концентрація тетрагідроканнабінола досягає 16%.

Цвітіння супроводжується стійким ганусовим ароматом і триває 10-12 тижнів. У висоту рослини можуть досягати 100 сантиметрів в домашній оранжереї, а на вулиці здатні витягнутися до 130 см.

Походження конопель Jasybay

Фемінізовані насіння конопель Jasybay були отримані генетиками BangSeeds шляхом схрещування легендарного Афгані з добірним представником мексиканської сатіви. Результатом хреста став терапевтичний гібрид, не вибагливий до умов культивації з добре збалансованим впливом.

Особливості вирощування конопель Jasybay

Дана культура ідеально оптимізована під вирощування у відкритому грунті і в домашньому гроурумі. Насіння коноплі мають високий відсоток схожості (99%) за умови попереднього замочування і пророщування між вологими серветками. Висаджують проклюнуті "горіхи" на глибину не більше 0,5-0,7 см у великі горщики від 7 літрів. Якщо садівник хоче допомогти рослинам повністю розкрити закладений в них потенціал врожайності, то для освітлення рекомендується використовувати натрієві лампи високого тиску від 400 ват Днат.

Кущі добре реагують на SCROG, LST і клонування. Техніка SOG дозволить отримати найбільший врожай за рахунок раціонального використання наявної посівної площі. З одного квадратного метра досвідчені ботаніки знімають до 600 грам посипаних трихом суцвіть (сухих). Оптимальна температура для гроурума - від +22 до +28 градусів за Цельсієм, рівень вологості - 40-50%.

Аромат і ефект конопель Jasybay

Після подрібнення сухих і пролікованих шишок, усе приміщення наповниться вишуканим фруктовим ароматом. Вплив створює враження зупинки часу і тілесної підвішеності в вакуумі.

Медичне застосування конопель Jasybay

Цілющий потенціал цього гібриду дозволяє використовувати екстракти та сухі бутони для швидкого усунення наслідків нервового зриву або стресу, а також в якості знеболюючого і стимулює апетит.