Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1626
Сходи невибагливі до умов культивації і здатні засвоїти будь запропоноване їм добриво. Вони відрізняються стрімким зростанням і високим імунітетом до різних захворювань.
Показать все Свернуть

Jack Herer feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze, Northern, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Shiva Skunk x Haze x Northern Lights
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
так
Ефект:
неспішна хвиля ейфорійного щастя накриє курця з головою
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Jack Herer feminised Ganja Seeds

Фотоперіодний сорт конопель Jack Herer feminised названий на честь відомого дослідника, вченого і активного пропагандиста легалізації і декриміналізації каннабіса в усьому світі. Сходи невибагливі до умов культивації і здатні засвоїти будь-яке запропоноване їм добриво. Вони відрізняються стрімким зростанням і високим імунітетом до різних захворювань, тому ми рекомендуємо купити фемінізоване насіння конопель Jack Herer початківцям-гроверам. Стрейн дозволить провести безтурботний перший гров і випробувати справжнє щастя при мінімальних зусиллях з боку садівника.

У висоту кущі штаму витягуються до 100 сантиметрів. Цвітіння триває 8-10 тижнів. У генотипі стрейна домінує сатіва (60%). Аромат під час зростання плантації помірний і легко маскується.

Походження конопель Jack Herer

Фемінізоване насіння конопель Jack Herer - дітище селекціонерів Ganja Seeds. Вперше сорт був виведений голландськими колегами сид-банку в 1990 році шляхом схрещування оригінального клону Shiva Skunk з ароматним Haze і Northern Lights, яке наділило гібрид підвищеною продуктивністю смоли. Рівень ТГК досягає 21%.

Особливості вирощування конопель Jack Herer

Jack Herer feminised адаптований під культивацію в закритому гроурумі, а також в умовах аутдору і садової теплиці. "Горішки" мають високий відсоток схожості при дотриманні стандартних технік пророщування. На вулицю розсаду висаджують при усталеній нічній температурі + 10 градусів за Цельсієм. Лунки для розсади готують завчасно і наповнюють живильним субстратом на основі торфу, кокосового волокна і перліту. Можна також використовувати компостну землю або грунт з магазину.

Рослини будуть вдячні за потужне освітлення від 400 Ватт Днат і нагородять турботливого ботаніка 500 грамами сухих суцвіть з одного метра квадратного технікою SCROG або SOG. У відкритому грунті можна очікувати до 350 грам з одного куща в середині жовтня.

Смак і ефект конопель Jack Herer

Дивовижний аромат стиглих тропічних фруктів і кедрового горіха закрутить голову кожному цінителю висококласної марихуани. Плавна і неспішна хвиля ейфорійного щастя накриє курця з головою і дозволить зануритися в радісне споглядання потоку геніальних ідей і нестандартних рішень. Підходить для вечірнього і денного вживання.

Медичні характеристики конопель Jack Herer

У терапевтичних цілях представлену культуру використовують як знеболюючий і стимулює апетит засіб, а також для лікування глаукоми, розсіяного склерозу, підвищеної дратівливості і хронічної втоми.