Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07153
Всього 25% в генотипі займає cannabis indica, решта належить сатіва, яка і формує основні ознаки в процесі розвитку грова, а також після отримання готового продукту.
Показать все Свернуть

Jack 47 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Jack Herer x AK 47
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
так
Ефект:
релакс, стимулюючий, психоактивний
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Jack 47 feminised Ganja Seeds

Яким можна представити крос двох найбільш популярних і потужних штамів? На це питання дають відповідь селекціонери насіннєвого банку GanjaSeeds. Уточнимо, «Джек Херер» і легендарний АК47 апріорі виглядають багатообіцяючою парою. Таким сорт канабісу Jack 47 feminised і вийшов. Згодом, успішність роботи бридерів оцінили по достоїнству не тільки прості коноплярі з усього світу, а й експерти на всіляких виставках та міжнародних конкурсах. У послужному списку культури кілька перемог. Замовити насіння конопель даного супергібрида в нашому інтернет-магазині простіше простого. Всі маніпуляції займуть лічені хвилини.

Загальні характеристики конопель Jack 47

Всього 25% в генотипі займає cannabis indica, решта належить сатіва, яка і формує основні ознаки в процесі розвитку грову, а також після отримання готового продукту. Продуктивність одного квадратного метра посівної площі в закритому просторі становить стабільні 500-600 грам шикарного стаффа. Відсоток вмісту тетрагідроканнабінолу в сухій речовині коливається в межах позначки 18-24, з досить високою концентрацією каннабідіола (1,6).

Вирощування конопель Jack 47

Початківцям знадобиться маса знань для досягнення серйозних результатів. Растіхи відмінно адаптуються до будь-яких технік культивування. Пагони прекрасно клонуються, даючи коріння вже після закінчення першого тижня. На піку зрілості гров вражає розмірами і щільністю суцвіть, буквально посипаних кристалами ТГК і апетитною смолою.

Медичне застосування конопель Jack 47

Для медицини ганджа і її екстракти привабливі релаксаційними властивостями, що значно знижують рівень нервового напруження, нівелюючи стрес, стомлюваність, поганий сон і слабкий апетит.

Смак і ефект конопель Jack 47

Запах коноплі стійко фруктовий, з нотками цитрусу та екзотичних фруктів (манго), підбадьорливого ладану і солодкого димного післясмаку. У процесі куріння трава стимулює роботу мозку, вносить хвилю псіхоактива, поступово доводячи курця до стану тотального релаксу.