Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07160
Гровери, охочі попрацювати з фотоперіодними гібридами швидкого дозрівання точно встигли оцінити всі переваги культури. Даний сорт канабісу впевнено перейняв переваги базового стрейна.
Показать все Свернуть

Jack 47 feminised Ganja Seeds Fast Version

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
6 - 7 тижнів
Генетика:
Auto Jack 47 x Jack 47
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Манго
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
так
Ефект:
релакс, стимулюючий, психоактивний
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Jack 47 feminised Ganja Seeds Fast Version

Оригінальний швидкодозріваючий сорт від популярного сідбанка Ganja Seeds, ледь з'явившись в асортименті нашого інтернет-магазину, практично відразу знайшов свого покупця. Гровери, охочі попрацювати з фотоперіодними гібридами швидкого дозрівання точно встигли оцінити всі переваги культури. Даний сорт канабісу впевнено перейняв кращі якості базового стрейна, придбавши додатково підвищену стійкість до шкідників і захворювань, а також істотно скоротивши підсумкову тривалість життєвого циклу. Купуючи фемінізоване насіння конопель Jack 47 F1 Fast Version, ви автоматично стаєте власником стабільного грову і надійної якості.

Загальні характеристики конопель Jack 47 Fast Version

Сатівна домінанта генотипу (співвідношення до індіки 75/25), в поєднанні з прискореним цвітінням приносять розкішні врожаї в межах 500-600 грам добірного забійного стаффа з квадратного метра посівної території індора. Кількість тетрагідроканабінолу в сухій речовині визначається процентним проміжком 18-24%, при частці каннабідіола майже 1,5 відсотки. Звісно, якісні можливості шишок безпосередньо залежать від ефективності роботи конопляра.

Вирощування конопель Jack 47 Fast Version

Нічого надприродного від гровера в процесі культивування не потрібно, якщо ботанік-ентузіаст вміє поводитися з фотоперіодними культурами. Прості, базові основи агротехніки дозволяють добиватися чудового результату. Додатковим приємним бонусом буде дієве використання всіляких технік, що стимулюють розвиток растішок.

Медичне застосування конопель Jack 47 Fast Version

З огляду на психоактивність трави та її екстрактів, тільки присутність КБД залишає можливість задіяти марихуану в лікувальних цілях. Експерти запевняють в реальній дієвості бошек, як засобу боротьби з нервовим перенапруженням, емоційними спадами, поганим апетитом.

Смак і ефект конопель Jack 47 Fast Version

Екзотичний аромат канабісу проявляється ще в процесі гровінга, однак після надійної просушки та проліковки, готовий продукт яскравіше розкриває букет з манго, та мандаринових, апельсинових ноток. Дим солодкуватий, приємний на видиху. Курець точно збадьориться, відчує інтелектуальну силу, здатну реалізувати будь-які задуми. Фінальним акордом стане тотальне розслаблення.